PIŁKA NOŻNA. Walka o miejsce w półfinale

06 września 2017 Autor: png
Dziś rozegrane zostaną ćwierćfinałowe mecze Pucharu Polski. Fot. (png)

Dziś rozegrane zostaną ćwierćfinałowe mecze Pucharu Polski. Fot. (png)

Dziś na czterech stadionach rozegrane zostaną ćwierćfinałowe mecze Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu. Na tym etapie do rywalizacji dołączyły już najwyżej sklasyfikowane zespoły w powiecie. Trzecioligowa Soła zagra w Chełmku, a klasę niżej notowani biało-niebiescy jadą do Brzeszcz.

Najciekawiej zapowiada się jednak pojedynek w Rajsku, gdzie gospodarze będą podejmowali Zatorzankę. Ostatni sezon w klasie A to pasjonująca rywalizacja tych zespołów o mistrzostwo i awans. Ostatecznie lepsi okazali się piłkarze Zatorzanki, a więc Rajsko będzie miało z pewnością coś do udowodnienia.

Na brak emocji nie powinni narzekać też w Brzeszczach, gdzie zawita Unia. Górnik bardzo udanie wystartował w rozgrywkach klasy A. W ostatniej kolejce brzeszczanie pokonali Skawę Podolsze i było to już ich czwarte zwycięstwo z rzędu. Dobrze w czwartej lidze prezentuje się także Unia. Ekipa Jacka Dobrowolskiego wywalczyła komplet punktów w dwóch ostatnich kolejkach.

Program ćwierćfinałów Pucharu Polski na szczeblu PPN Oświęcim:
KS Chełmek - Soła Oświęcim (środa, godz. 16.30)
Iskra Brzezinka - Team Sport Hejnał Kęty (środa, godz. 16.30)
LKS Rajsko - Zatorzanka Zator (środa, godz. 16.30)
Górnik Brzeszcze - Unia Oświęcim (środa, godz. 16.30)


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
, 06.09.2017 21:44
Nie kompromitujcie się. Od kilku dni wiadomo, że Zator i Brzezinka oddają mecze walkowerem, a wy zapowiadacie mecze. Wstyd! Jaki portal, takie informacje sportowe.