PIŁKA NOŻNA. Walkower dla Soły

10 kwietnia 2014 Autor: (PNG)

Trzecioligowa Soła wzbogaci się o trzy punkty. Oświęcimskiej drużynie przyznany zostanie walkower...

Solarze zagrają sparing z Odrą Opole. fot. (png)

Solarze zagrają sparing z Odrą Opole. fot. (png)

Oczywiście nic w tym dziwnego, bo chodzi o pojedynek z Przebojem, który nie dojdzie do skutku. Przypomnijmy, iż wolbromianie wycofali się z rozgrywek przed startem rundy rewanżowej. Każdy ich wiosenny mecz weryfikowany jest jako walkower (0:3) na korzyść rywala. A właśnie Przebój miał być rywalem solarzy w najbliższej kolejce.

Aby nie wypaść z rytmu meczowego solarze zagrają sparing z Odrą. Mecz w Opolu zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, a początek zawodów zaplanowano w samo południe. Tymczasem oświęcimianie wciąż „liżą rany” po ostatniej porażce z Wisłą Sandomierz. Soła przegrała 0:1, tracąc gola w ostatniej z doliczonych minut. Po „złotym trafieniu” Przemysława Michalskiego sędzia już nie wznowił gry.

- Każdy stracony gol boli, ale taki boli podwójnie - mówi Sebastian Stemplewski, trener solarzy. - Przegraliśmy dosłownie w ostatniej sekundzie. Niepotrzebnie graliśmy „długie piłki” w pole karne. One momentalnie wracały. Były szybko „kasowane” przez blok defensywny rywali - podsumował Sebastian Stemplewski.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Daniel, 13.04.2014 20:28
to nie szmacianka tylko amatorka, Calą polską lige od extraklasy do b klasy uwazam za jedno wielkie nie porozumienie.Boiska zaorać i posadzic zboże albo kukurydze i bedzie wiekszy pozytek.Szkoda że te dziady tylko trawnik niszcza na tym boisku i uwazaja sie za pilkkarzy!!!!!!!!!!!
Krissuper, 10.04.2014 21:09
Panowie to chyba kibice Tysowi że tak szczekacie, bo trudno uwierzyć że normalni Oświęcimianie się tak wypowiadają...
gosci uwa, 10.04.2014 14:50
spoko nie sie nie boj faust,nie wyjdzie raz drugi,przewróci się w główce to i wrócą na "swoje śmieci" ;))))
Faust, 10.04.2014 13:53
Tzw.KS SZMACIANKA TA CAŁA SOŁA I POLSKA LIGA :)