PIŁKA NOŻNA. Wicelider z Rajska trenuje na pełnych obrotach

15 lutego 2018 Autor: png

LKS Rajsko ma za sobą dwa mecze kontrolne. Ich kolejnym rywalem będzie Niwa Nowa Wieś. Fot. (png)

LKS Rajsko ma za sobą dwa mecze kontrolne. Ich kolejnym rywalem będzie Niwa Nowa Wieś. Fot. (png)

Piłkarze wicelidera klasy A z Rajska mają za sobą już dwa mecze kontrolne. Podopieczni Grzegorza Bąka mierzyli się z Halniakiem Maków Podhalański i Przemszą Okradzionów. Ich kolejnym rywalem rywalem będzie piątoligowiec z Nowej Wsi. Sparing z Niwą zaplanowano na najbliższą sobotę.

LKS Rajsko rozpoczęło okres gier kontrolnych od pojedynku z góralami z Makowa Podhalańskiego. To spotkanie rozegrano na sztucznej nawierzchni w Chełmku. Po pierwszej odsłonie Halniak prowadził 0:3. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3, a gole dla Rajska zdobywali Bartłomiej Mika, Paweł Piskorz i Sebastian Baluś. - W pierwszej odsłonie nasz zespół był oparty na graczach testowanych. Dopiero po zmianie stron graliśmy składem zbliżonym do jesiennego zestawienia - tłumaczy grający trener LKS-u Rajsko, Grzegorz Bąk.

Kolejnym rywalem rajszczan była Przemsza Okradzionów. Ten sparing rozegrano na sztucznej nawierzchni w Dąbrowie Górniczej. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Przemszy 1:2, a cały mecz zwycięstwem tego zespołu 2:3. Oba gole dla ekipy z Rajska zdobył grający trener - Grzegorz Bąk.

- Mamy spore problemy kadrowe - mówi Grzegorz Bąk. - W zespole jest prawdziwy szpital. Zmagamy się z plagą chorób, więc nie wszystko przebiega po naszej myśli. Mam nadzieję, że sytuacja personalna będzie się poprawiała - mówi Grzegorz Bąk.

W porównaniu do poprzedniej rundy zespół z Rajska opuścił tylko jeden zawodnik. Mowa o Patryku Matwiejczuku. Zabraknąć może także Bartłomieja Rysia, który przymierza się do gry w Unii Oświęcim. Tam jest sprawdzany przez trenera Jacka Dobrowolskiego. - Rozglądamy się za graczami z zewnątrz. Jesteśmy blisko porozumienia z jednym zawodnikiem. Mogę zdradzić, że to piłkarz znany z małopolskich boisk, grający na pozycji skrzydłowego - powiedział Grzegorz Bąk.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ksg, 15.02.2018 23:01
Wieczna A klasa strażak rajsko