PIŁKA NOŻNA. Wojciech Skrzypek za Tomasza Świderskiego

10 lipca 2018 Autor: png
W sezonie 2018/19 solarzy poprowadzi nowy trener - Wojciech Skrzypek. Fot. (png)

W sezonie 2018/19 solarzy poprowadzi nowy trener - Wojciech Skrzypek. Fot. (png)

Doskonale znany w naszym regionie Wojciech Skrzypek poprowadzi oświęcimskich solarzy w nowym sezonie. Na stanowisku trenera zastąpi on Tomasza Świderskiego, który po utrzymaniu Soły w trzeciej lidze zrezygnował z dalszego prowadzenia zespołu.

Wczoraj w godzinach popołudniowych Wojciech Skrzypek spotkał się z piłkarzami i przeprowadził pierwszy trening. 52-letni szkoleniowiec z sukcesami pracował w Olkuszu. Kojarzony jest też z trzecioligową Janiną Libiąż, która pod jego wodzą zanotowała spory progres. Wojciech Skrzypek jest bratem Pawła Skrzypka, który przed laty był podstawowym graczem bloku defensywnego warszawskiej Legii.

W przyszłym roku najstarszy klub w nadsolańskim grodzie będzie obchodził setną rocznicę urodzin. Drużyna znowu zapowiada walkę o utrzymanie statusu trzecioligowca. Pierwszym rywalem solarzy w rozgrywkach trzeciej ligi (grupa IV) sezonu 2018/19 będzie Sokół Sieniawa, który jest beniaminkiem. Inauguracja w Oświęcimiu nastąpi 15 sierpnia. Wówczas na stadionie im. Braci Kisielińskich Soła zagra z innym beniaminkiem - Stalą Kraśnik.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy