PIŁKA NOŻNA. Wszystko jasne! Piotr Balonek trenerem Rajska

14 czerwca 2020 Autor: png
W sezonie 2020-21 czwartej ligi piłkarze z Rajska wystartują pod wodzą Piotra Balonka. Fot. Szymon Chabior

W sezonie 2020-21 czwartej ligi piłkarze z Rajska wystartują pod wodzą Piotra Balonka. Fot. Szymon Chabior

Po kilkudniowym oczekiwaniu, wszystkie karty zostały odkryte. Nowym trenerem czwartoligowego beniaminka z Rajska będzie Piotr Balonek. Na stanowisku szkoleniowca zastąpi on Grzegorza Bąka, który objął drugi zespół sosnowieckiego Zagłębia.

Grzegorz Bąk pracował w Rajsku przez cztery sezony. W dwóch ostatnich latach jego podopieczni wywalczyli dwa awanse i z oświęcimskiej klasy A przeskoczyli do czwartej ligi.

W tym sezonie za sprawą pandemii koronawirusa w IV-ligowych rozgrywkach udało się przeprowadzić tylko jedną rundę. Na półmetku Rajsko zajmowało trzynaste miejsce z dorobkiem 17 punktów. Beniaminek wygrał pięciokrotnie, dwa mecze zremisował, a dziesięć razy lepsi byli rywale.

Do sezonu 2020-21 LKS Rajsko przystąpi pod wodzą Piotra Balonka, który ostatnio pracował z piłkarzami Skawinki Skawina (czwarta liga). Wcześniej był trenerem osieckiej Brzeziny, Astry Spytkowice, Halniaka Maków Podhalański.

40-letniego nowego szkoleniowca Rajska kibice piłkarscy w naszym regionie mogą pamiętać z gry w barwach Górnika Brzeszcze, czy później LKS Czaniec.

Piłkarze z Rajska mają w planie 4-5 sparingów. Pochodzący z Laskowej Piotr Balonek w roli trenera tego zespołu zadebiutuje podczas najbliższej gry kontrolnej z Unią Oświęcim. To spotkanie planowane jest na najbliższy weekend.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 20.06.2020 11:42
Ciekawa sytuacja. Garbarz zgłasza drużynę do chrzanowskiej KO w piątek 19.06. choć termin minął 10.06. Co na to PPN?
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 19.06.2020 12:16
Na stronie PPN Oświęcim zamieszczono wykaz drużyn, które wezmą udział w rozgrywkach prowadzonych przez podokręg w sezonie 20/21. Na plus zaliczyć trzeba pojawienie się drugiej drużyny Chełmka w B-klasie i zgłoszenie do PP kolejnej ekipy oldbojów. W tej edycji to Przecieszyn.
http://www.ppnoswiecim.pl/do_pobrania/2020/inne/wszystkie%20grupy%20rozgrywkowe%20na%20sezon%202020.pdf
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 18.06.2020 23:16
Info z Przełomu. Powołują się na PPN Chrzanów, który prowadzi KO w sezonie 20/21. Garbarz nie zgłosił się do rozgrywek okręgówki, natomiast Arka nie zgłosiła seniorów do żadnej klasy rozgrywkowej. O Arce mówiło się już po zakończeniu rundy jesiennej, ale Garbarz to lekkie zaskoczenie. W obu przypadkach to pewnie kłopoty ze skompletowaniem kadry i brak kasy.
Tele, 17.06.2020 12:11
Czemu???
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 15.06.2020 12:24
Wyjaśnia się coraz więcej. W klasie okręgowej zgłoszono 16 ekip. Ostatecznie zabraknie Garbarza Zembrzyce i Arki Babice.