PIŁKA NOŻNA. Wyjazdowa sesja oświęcimskich drużyn

15 marca 2019 Autor: png
Biało-niebiescy rozpoczną rundę rewanżową od wyjazdowego starcia z Wiślanką Grabie. Fot. (png)

Biało-niebiescy rozpoczną rundę rewanżową od wyjazdowego starcia z Wiślanką Grabie. Fot. (png)

Przed nami druga seria rundy rewanżowej trzecioligowych rozgrywek. Z kolei czwartoligowcy wybiegną na boisko po raz pierwszy tej wiosny. Solarze będą szukali punktów w Kraśniku. Biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z Wiślanką Grabie.

Na inaugurację Soła tylko zremisowała na swoim stadionie z Sokołem Sieniawa 1:1. W niedzielę trzy punkty byłyby bardzo wskazane. W pierwszym spotkaniu Stal Kraśnik bezbramkowo zremisowała z Avią w Świdniku. Jesienią w Oświęcimiu solarze wygrali ze Stalą 3:0. Dwa gole zdobył wówczas Adrian Wójcik, a jednego dorzucił Mateusz Szela. Oby teraz było podobnie.

Biało-niebieskich czeka wyjazdowa konfrontacja z Wiślanką Grabie. To niżej sklasyfikowany zespół od Unii. Wiślanka zajmuje dopiero dwunaste miejsce. W pierwszej rundzie podopieczni Jacka Dobrowolskiego wygrali z Wiślanką aż 4:0. Tymczasem beniaminek z Jawiszowic już z Krzysztofem Chrapkiem w składzie zmierzy się na swoim obiekcie z Olkuszem. Jesienią jawiszowianie zwyciężyli w Olkuszu 3:0.

Zestaw par XIX kolejki w trzeciej lidze:
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz (sobota, godz. 14)
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska (sobota, godz. 14)
Czarni Połaniec - Wisła Puławy (sobota, godz. 14)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski (sobota, godz. 15)
Hutnik Kraków - Podlasie Biała Podlaska (sobota, godz. 15.30)
Motor Lublin - Avia Świdnik (sobota, godz. 17)
Stal Rzeszów - Wiślanie Jaśkowice (niedziela, godz. 12)
Stal Kraśnik - SOŁA OŚWIĘCIM (niedziela, godz. 14)
Sokół Sieniawa - Spartakus Daleszyce (niedziela, godz. 14)

Zestaw par XVI kolejki w czwartej lidze:
Clepardia Kraków - Kaszowianka Kaszów (sobota, godz. 11)
LKS JAWISZOWICE - KS Olkusz (sobota, godz. 14)
Beskid Andrychów - Słomniczanka Słomniki (sobota, godz. 14)
Orzeł Ryczów - Dalin Myślenice (sobota, godz. 14)
MKS Trzebinia - Orzeł Piaski Wielkie (sobota, godz. 15)
Jutrzenka Giebułtów - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (niedziela, godz. 11)
Wiślanka Grabie - UNIA OŚWIĘCIM (niedziela, godz. 12)
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim (przełożony na 24 kwietnia)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy