PIŁKA NOŻNA. Wyjazdowa sesja oświęcimskich drużyn. Komplet sobotnio-niedzielnych wyników!

19 maja 2018 Autor: png
Lider klasy A z Rajska wywalczył cenny remis w meczu z Górnikiem w Brzeszczach. Fot. (png)

Wysokiej porażki doznali dziś w Tarnowie piłkarze trzecioligowej Soły. Oświęcimianie przegrali 4:0, tracąc dwa gole przed przerwą i dwa kolejne w drugiej połowie. Z kolei czwartoligowa Unia zremisowała na wyjeździe z Wiślanką Grabie 1:1. W meczu na szczycie klasy A Górnik Brzeszcze zremisował z Rajskiem 2:2. Zapraszamy do zapoznania się z sobotnio-niedzielnymi wynikami na boiskach trzeciej, czwartej, piątej ligi oraz oświęcimskiej klasy A i B.