PIŁKA NOŻNA. Wystrzałowy transfer kęckiego Hejnału!

26 stycznia 2021 Autor: png
Bartłomiej Dudzic dołączył do zespołu kęckiego Hejnału. Na wiosnę zagra w drużynie razem ze swoim starszym bratem - Przemysławem. Fot. zbiory klubu

Bartłomiej Dudzic dołączył do zespołu kęckiego Hejnału. Na wiosnę zagra w drużynie razem ze swoim starszym bratem - Przemysławem. Fot. zbiory klubu

To bezsprzecznie największa transferowa bomba tej zimy w naszym regionie! Do zespołu kęckiego Hejnału dołączył piłkarz znany z boisk polskiej ekstraklasy. Ma na swoim koncie 137 gier na najwyższym szczeblu w barwach Cracovii i Sandecji Nowy Sącz. O kim mowa? Bartłomiej Dudzic będzie na wiosnę strzelał gole dla Hejnału!

Bartłomiej Dudzic ma 33 lata i jest wychowankiem Niwy Nowa Wieś. Później został zawodnikiem oświęcimskiej Unii skąd wypłynął na głębokie wody. Grał w Cracovii, GKS-ie Katowice i nowosądeckiej Sandecji. W 137 meczach w ekstraklasie zdobył 11 goli.

Bartłomiej Dudzic zagra zatem na wiosnę w jednej drużynie razem ze swoim starszym bratem Przemysławem Dudzicem. Takiego duetu kluby z okręgówki i nie tylko mogą kęczanom pozazdrościć.

Przed wiosenną inauguracją rozgrywek okręgówki kęczanie mają w planie rozegranie ośmiu gier kontrolnych. Rywalami podopiecznych Kamila Żmudy będą kolejno KS Chełmek, Skawa Wadowice, Górnik Brzeszcze, Orzeł Wieprz, GKS Radziechowy-Wieprz, żywiecka Koszarawa, LKS Bestwina i oświęcimska Unia.

Pierwszy mecz o ligowe punkty w rundzie rewanżowej Hejnał rozegra 20 marca na wyjeździe z Kalwarianką. Wcześniej, bo na 17 marca zaplanowano zaległe spotkanie z Victorią Jaworzno. Kęczanie zajmują trzecie miejsce w okręgówce ze stratą trzech punktów do prowadzącego duetu z Białki i Nowej Wsi.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy