PIŁKA NOŻNA. Wzmocnienia brzeszczańskiego Górnika

07 lutego 2014 Autor: (SLR)

Arkadiusz Bartula, Mateusz Mazur i Bartłomiej Ryś wzmocnią Górnika Brzeszcze w rundzie rewanżowej rozgrywek oświęcimskiej ligi okręgowej. W dwóch pierwszych przypadkach mowa o powrotach do Brzeszcz. Cała „trójka” to gracze ofensywni i powinni być poważnym wzmocnieniem siły napadu.

Górnicy poważnie wzmocnili siłę ofensywną. Fot. (slr)

Górnicy poważnie wzmocnili siłę ofensywną. Fot. (slr)

Arkadiusz Bartula, Mateusz Mazur reprezentowali ostatnio barwy LKS Bestwiny. Z kolei Bartłomiej Ryś wrócił do Iskry Brzezinka po krótkiej przygodzie z Sołą Oświęcim. Czy to oznacza, że drużyna beniaminka będzie celowała w mistrzostwo i kolejny awans? Przypomnijmy, iż po rundzie jesiennej Górnik jest wiceliderem okręgówki i ma pięć punktów straty do prowadzącego Jałowca Stryszawa.

W pierwszym test-meczu na sztucznej nawierzchni w Pszczynie brzeszczanie ulegli MRKS-owi Czechowice-Dziedzice aż 0:5. W tym meczu zagrał tylko jeden z trzech pozyskanych ostatnio piłkarzy. Zresztą trener Górnika miał olbrzymie kłopoty kadrowe. Do Pszczyny pojechało zaledwie trzynastu zawodników w tym dwóch bramkarzy.

Brzeszczanie dotrzymywali rywalowi kroku przez pierwsze 30 minut. Wówczas wynik otworzył Rafał Żurek. Po zmianie stron „worek z bramkami” rozwiązał się na dobre, a na listę strzelców wpisali się Grzegorz Sztorc, Michał Adamus, Mateusz Żyła i jeden testowany przez czechowiczan zawodnik. W sobotę rywalem brzeszczan będzie LKS Rajsko. Sparing rozegrany zostanie na sztucznej nawierzchni w Chełmku. Początek o godz. 17.

MRKS Czechowice-Dziedzice - GÓRNIK Brzeszcze 5:0 (1:0)

Bramki: Żurek 30, Sztorc 53, testowany 72, Adamus 87, Żyła 90.

MRKS: Bazin (Słowiaczek) - Wójcikiewicz, Miszczak, Gąsiorek, Niemczyk - Adamus, Adamiec, Żurek, Żyła - Sztorc, Puchała oraz Szal, Putek, Baranowicz, Jurek, Then oraz jeden testowany zawodnik.

GÓRNIK: Czmok (Faruga) - K. Jędrusik, D. Jędrusik, Sojka, Żmudka - Ryś, Kozieł, Janusik, Czerwik - Mazur, Wójcik oraz Ulczok.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Czytający, 07.02.2014 20:25
Zagrał tylko jeden a grało dwóch.Cud istny cud.