PIŁKA NOŻNA. Z oświęcimskiej Soły prosto do łódzkiego Widzewa

17 lipca 2018 Autor: png
Niezwykle udaną wiosną w Sole na swoje nazwisko zapracował trener - Tomasz Świderski i zawodnik Arkadiusz Chlebowski. Ten drugi przechodzi do MKS Kluczbork. Fot. (png)

Niezwykle udaną wiosną w Sole na swoje nazwisko zapracował trener - Tomasz Świderski i zawodnik Arkadiusz Chlebowski. Ten drugi przechodzi do MKS Kluczbork. Fot. (png)

To już oficjalna informacja o której wróble ćwierkały od dobrych kilkunastu dni. Tomasz Świderski, który w rundzie wiosennej dokonał prawdziwego cudu i utrzymał młody zespół solarzy na trzecioligowym poziomie będzie teraz pracował dla Widzewa! Łodzianie w minionym sezonie awansowali do grona drugoligowców.

Widzew to niewątpliwie klub z wielką marką i z pewnością wcześniej, czy później wróci na ekstraklasowy poziom. Swego czasu kapitalnie prezentował się w europejskich pucharach, a do kanonu polskiej piłki przeszły dwie wygrane nad Legią (1:2, 2:3) przy Łazienkowskiej, dające łodzianom mistrzostwo Polski.

O tym, że "moda na Widzew" się nie kończy, najlepiej świadczy ilość sprzedawanych przez ten klub karnetów nawet na poziomie trzecioligowym. Tegoroczny awans rodził się jednak w bólach na tle dużych, że podziękowano za pracę dotychczasowemu szkoleniowcowi Franciszkowi Smudzie.

Nowym trenerem Widzewa został Radosław Mroczkowski, któremu będzie w roli asystenta pomagał właśnie Tomasz Świderski. Były szkoleniowiec solarzy związał się z nowym miejscem pracy roczną umową. Przed objęciem Soły Oświęcim był asystentem w Podbeskidziu Bielsko-Biała, Drutexie-Bytovii i nowosandeckiej Sandecji. Prowadził też drugą drużynę bielskiego Podbeskidzia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy