PIŁKA NOŻNA. Z Rajska do Sosnowca, czyli Grzegorz Bąk w sztabie Zagłębia!

09 czerwca 2020 Autor: png
Piłkarze czwartoligowego beniaminka będą mieli nowego trenera. Jego nazwisko poznamy jeszcze w tym tygodniu. Fot. (png)

Piłkarze czwartoligowego beniaminka będą mieli nowego trenera. Jego nazwisko poznamy jeszcze w tym tygodniu. Fot. (png)

Dotychczasowy trener czwartoligowego beniaminka z Rajska zmienia pracodawcę. Grzegorz Bąk przenosi się z Rajska do Sosnowca. Będzie prowadził drugi zespół Zagłębia i służył pomocą szkoleniowcowi pierwszej drużyny sosnowiczan.

- Nasz trener dostał propozycję z cyklu nie do odrzucenia. Nic zatem dziwnego, że zdecydował się na pracę dla Zagłębia - mówi prezes Rajska, Marek Rydzoń. - Jego świetna praca dla naszego klubu została zauważona i doceniona. Życzymy mu wszystkiego dobrego i powodzenia w nowym klubie - dodaje prezes Rajska.

Grzegorz Bąk wykonał kapitalną pracę w ekipie Rajska. To pod jego wodzą seniorski zespół po raz pierwszy awansował do grona czwartoligowców. Wcześniej jego podopieczni wywalczyli mistrzostwo klasy A. Tak więc, drużyna Rajska wywalczyła dwa awanse z rzędu

Kto zastąpi Grzegorza Bąka, który w Rajsku pracował przez cztery ostatnie lata. Rozmowy są blisko finalizacji i pod koniec tego tygodnia wszystko powinno być już jasne. Wróble ćwierkały, że Rajsko poprowadzi Kamil Żmuda. Ten jednak wybrał ofertę kęckiego Hejnału.

W tym sezonie za sprawą pandemii koronawirusa w czwartej lidze udało się rozegrać tylko jedną rundę. Rajsko po jesieni zajmowało trzynaste miejsce z dorobkiem 17 punktów. Beniaminek wygrał pięciokrotnie, dwa mecze zremisował, a dziesięciokrotnie lepsi byli rywale.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 11.06.2020 19:11
Pracę w LKS Czaniec zakończył trener Żak. Czyżby?