PIŁKA NOŻNA. Zaborzanka wraca do gry

07 sierpnia 2018 Autor: png
PIŁKA NOŻNA. Zaborzanka wraca do gry

Tylko rok trwała banicja seniorskiej drużyny z Zaborza, która na jeden sezon zniknęła z piłkarskiej mapy. W klubie powołano do życia nowy zarząd, który odbudował seniorski zespół. Rolę pierwszego trenera będzie pełnił Rafał Przybyła.


Na czele nowego zarządu Zaborzanki stanęła Agnieszka Naras. Zastępcą prezeski jest Rafał Przybyła, który pełni także rolę trenera drużyny seniorów. Sekretarzem wybrano Marcina Banasia, zaś członkiniami zarządu - Mirosławę Korzec i Małgorzatę Curzydło.

W klubie z Zaborza w sezonie 2018/19 będą funkcjonowały cztery zespoły piłkarskie. Oprócz seniorów w rozgrywkach ligowych wystartują juniorzy, trampkarze i młodzicy. Seniorów poprowadzi Rafał Przybyła. Z młodszymi grupami pracować będzie Bartłomiej Stachura i Adrian Pietraszko


- Nasz seniorski zespół to będzie klasyczna mieszanka rutyny z młodością – mówi prezeska Zaborzanki Zaborze, Agnieszka Naras. – Mamy sporo zdolnej młodzieży, którą nasz trener z pewnością umiejętnie będzie wprowadzał do seniorskiego futbolu. Najważniejsze, że na stadionie Zaborzanki kibice będą znowu mogli się emocjonować meczami z udziałem seniorów – kończy Agnieszka Naras.

W sezonie 2016/17 seniorzy Zaborzanki utrzymali się w klasie A, ale trudna sytuacja finansowa zmusiła klub do wycofania pierwszej drużyny z rozgrywek. Teraz Zaborzanka zagra na najniższym poziomie, czyli w klasie B. Inauguracyjnym rywalem podopiecznych Rafała Przybyły będzie LKS Głębowice. To spotkanie zaplanowano na weekend 25-26 sierpnia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy