PIŁKA NOŻNA. Zaczynamy od prawdziwego hitu na Suchych Stawach

17 marca 2018 Autor: png
Unia będzie się dziś starała zrewanżować Hutnikowi za jesienną porażkę w Oświęcimiu 2:5. Fot. (png)

Unia będzie się dziś starała zrewanżować Hutnikowi za jesienną porażkę w Oświęcimiu 2:5. Fot. (png)

Od prawdziwego hitu rozpoczyna się futbolowa wiosna na czwartoligowych boiskach. Prowadzący na półmetku Hutnik podejmuje oświęcimską Unię. Podopieczni Jacka Dobrowolskiego liczą na udany rewanż za jesienną porażkę na swoim terenie. Emocji zapewne nie zabraknie. Początek dzisiejszego spotkania zaplanowano na godz. 15.

Wiosenne rozgrywki wystartują w okrojonym składzie. Podczas zimowej przerwy decyzję o wycofaniu podjął bowiem zarząd Michałowianki Michałowice. KS Olkusz, który miał być ich pierwszym rywalem dopisuje sobie zatem trzy punkty walkowerem. Podobnie będzie już do końca sezonu w przypadku spotkań w których miała grać Michałowianka.

Kibiców w Oświęcimiu najbardziej jednak interesuje jak na inaugurację rundy rewanżowej zaprezentują się biało-niebiescy. W mieście nad Sołą nikt nie ukrywa, że apetyty są spore. Unia z bardzo dobrej strony pokazała się jesienią i poważnie rozbudziła marzenia fanów o trzeciej lidze. Czy ekipę Jacka Dobrowolskiego będzie stać na skuteczne włączenie się do walki o awans? Wiele może wyjaśnić już pierwszy wiosenny mecz.

Z ośmiu planowanych spotkań w czwartej lidze odbędzie się tylko pięć. Michałowianka oddaje walkowerem punkty Olkuszowi, zaś konfrontacje Iskry Klecza Dolna z Jutrzenką Giebułtów oraz Wiślanki Grabie z Beskidem Andrychów z uwagi na zły stan boisk zostały przełożone na kwietniowe terminy.

Zestaw par XVI kolejki w czwartej lidze:
Clepardia Kraków - TS Węgrzce (sobota, godz. 11)
Orzeł Piaski Wielkie - Sosnowianka Stanisław Dolny (sobota, godz. 11)
Hutnik Kraków - UNIA OŚWIĘCIM (sobota, godz. 15)
Dalin Myślenice - Pcimianka Pcim (sobota, godz. 15.30)
Górnik Wieliczka - Orzeł Ryczów (niedziela, godz. 15)
Iskra Klecza Dolna - Jutrzenka Giebułtów (przełożony na 18 kwietnia)
Wiślanka Grabie - Beskid Andrychów (przełożony na 25 kwietnia)
KS Olkusz - Michałowianka Michałowice 3:0 (walkower, Michałowianka wycofała się z rozgrywek)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ksu, 17.03.2018 11:38
Wszyscy na Hutę