PIŁKA NOŻNA. Zajęcia z Iskierkami prowadzi były bramkarz z ekstraklasy!

24 stycznia 2018 Autor: png
Po rundzie jesiennej w III lidze kobiecej Iskra Brzezinka zajmuje drugie miejsce. Fot. (png)

Po rundzie jesiennej w III lidze kobiecej Iskra Brzezinka zajmuje drugie miejsce. Fot. (png)

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły już piłkarki trzecioligowego wicelidera z Brzezinki. Dziewczęta trenują oczywiście pod okiem Krystiana Paszka, ale pracą z bramkarkami i linią defensywną zajmuje się Robert Mioduszewski. To nietuzinkowa postać. Jest szkoleniowiecem posiadającym licencję UEFA Goalkeeper A.

Robert Mioduszewski ma na swoim koncie występy w Lechu Poznań, Zagłębiu Lubin, Panserraikosie, Polonii Warszawa, Górniku Łęczna, Ruchu Chorzów i Motorze Lublin. Wcześniej był trenerem bramkarzy m.in: Podbeskidzia Bielsko-Biała, Odry Opole, Floty Świnoujście, Dolcanu Ząbki, zaś ostatnio Soły Oświęcim. - To dla naszych dziewcząt spore wyróżnienie - cieszy się pierwszy trener Iskierek, Krystian Paszek.

Podczas zimowej przerwy do klubu dołączyła także Monika Leśniak, która na trzecim roku studiuje fizjoterapię. Będzie teraz wspierać futbolistki Iskry swoją wiedzą i umiejętnościami w przypadkach urazów, ale również podczas odnowy biologicznej. To niewątpliwie znakomita wiadomość dla wszystkich związanych z klubem z Brzezinki.

Przypomnijmy, iż do rozgrywek 2017-18 zespół piłkarek Iskry Brzezinka przystąpił z kilkoma nowymi twarzami (Karolina Chrapkiewicz, Anna Gara, Monika Walaszek, Angelika Niedziela, Justyna Skrobacz, Julia Hamik, Weronika Błasiak). Pozyskane dziewczęta to młode piłkarki, które już udowodniły, że tkwi w nich spory potencjał. Niebawem Iskra może mieć z nich sporo pociechy. To co może też cieszyć trenera Krystiana Paszka, to fakt, że większość zawodniczek pozostała w drużynie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy