PIŁKA NOŻNA. Zatorzanka tuż za podium w finałach ogólnopolskiego turnieju LZS

08 lipca 2018 Autor: png
Młodzi piłkarze z Zatora zajęli wysokie, czwarte miejsce w ogólnopolskim turnieju trampkarzy. Fot. zbiory klubu

Młodzi piłkarze z Zatora zajęli wysokie, czwarte miejsce w ogólnopolskim turnieju trampkarzy. Fot. zbiory klubu

Na czwartej pozycji zostali sklasyfikowani trampkarze (rocznik 2003 i młodsi) Zatorzanki Zator w finałach ogólnopolskiego turnieju "Piłkarska kadra czeka". W zawodach rozgrywanych w Zamościu wystartowało czternaście drużyn, które wcześniej pomyślnie przeszły przez krajowe eliminacje.

Podopiecznym Marcina Folgi przepustki do Zamościa zapewniły zwycięstwa na szczeblu powiatowym, rejonowym i wojewódzkim. W ścisłych finałach Zatorzanka trafiła do grupy razem z ekipami z województwa lubelskiego i podlaskiego.

Najpierw zatorzanie ograli reprezentanta Podlasia 3:0, by później bezbramkowo zremisować z przedstawicielem województwa lubelskiego. Zwycięstwo przyszło dopiero po serii rzutów karnych. Dzięki temu Zatorzanka zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie.

W ćwierćfinale ekipa z "Doliny Karpia" pewnie rozbiła drużynę z województwa kujawsko-pomorskiego 3:0 i znalazła się w półfinale. Tam minimalnie przegrała ze Szkołą Piłkarską z Szamotuł 0:1. W "małym finale" młodzi zatorzanie ulegli niestety Starogardowi Gdańskiemu (Pomorze) 1:2 i ostatecznie zostali sklasyfikowani na czwartej pozycji. Mistrzostwo wywalczyła Ceramika Opoczno, po wygranej nad Szamotułami w meczu o złoto 3:0.

Trampkarze Zatorzanki Zator występowali w składzie: Klaudiusz Dudko, Kamil Hajduk, Adrian Kozak, Patryk Wądrzyk, Dawid Wądrzyk, Adrian Paryła, Piotr Kurzak, Mateusz Szemiot, Mikołaj Żmuda, Jakub Szarek, Kacper Bujas, Kacper Galus, Bartosz Piasecki, Patryk Banaszak, Michał Rąpel, Seweryn Zając. Trener: Marcin Folga.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-klasy, 08.07.2018 17:59
Gratulacje!