PIŁKA NOŻNA. Żegnamy futbolową jesień

15 listopada 2019 Autor: png
Przed nami ostatnie w tym roku piłkarskie mecze o ligowe punkty w naszym regionie. Fot. (png)

Przed nami ostatnie w tym roku piłkarskie mecze o ligowe punkty w naszym regionie. Fot. (png)

To już ostatnie w tym roku mecze o ligowe punkty. W nadchodzący weekend piłkarskich kibiców w naszym regionie czekają czwartoligowe ostatki. Odbędą się także trzy zaległe spotkania w drugiej lidze kobiecej i jedno w okręgówce.

Piłkarki drugoligowego beniaminka z Brzezinki zagrają na wyjeździe z Naprzodem Sobolów. Pojedynek ma podwójną stawkę, bowiem te ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Póki co, Iskierki wyprzedzają Naprzód o trzy punkty. Dotychczasowy dorobek zespołu prowadzonego przez Jakuba Juchę to dwa zwycięstwa, dwa remisy i pięć porażek. Jak będzie w sobotę?

Przed nami ostatnia, jesienna seria gier w czwartej lidze. Nie była to udana runda w wykonaniu drużyn z oświęcimskiego powiatu. Na jej zakończenie Unia zmierzy się na wyjeździe z krakowską Clepardią, Jawiszowice udadzą się do Piasków Wielkich, a beniaminek z Rajska zagra na swoim obiekcie z Węgrzcanką. O mistrza półmetka korespondencyjny bój stoczą ze sobą zespoły z Jaśkowic i rezerw Cracovii.

Zaległe mecze w drugiej lidze kobiecej:
Naprzód Sobolów - KKPN ISKRA BRZEZINKA (sobota, godz. 12)
Starówka Nowy Sącz - KSP Kielce (sobota, godz. 13)
Potok Sitno - Trójka Staszówka/Jelna (sobota, godz. 13.30)

Zestaw XVII kolejki w czwartej lidze:
Clepardia Kraków - UNIA OŚWIĘCIM (sobota, godz. 11)
Beskid Andrychów - Orzeł Ryczów (sobota, godz. 11)
Cracovia II - MKS Trzebinia (sobota, godz. 12)
Czarni Staniątki - Słomniczanka Słomniki (sobota, godz. 12)
LKS RAJSKO - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (sobota, godz. 13)
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Wiślanie Jaśkowice (sobota, godz. 13.30)
Orzeł Piaski Wielkie - LKS JAWISZOWICE (niedziela, godz. 12)
Pcimianka Pcim - Wisła II Kraków (niedziela, godz. 13.30)
Skawinka Skawina - Dalin Myślenice (niedziela, godz. 13.30)

Zaległy mecz w piątej lidze:
Nadwiślanin Gromiec - Babia Góra Sucha Beskidzka (sobota, godz. 13)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76