PIŁKA NOŻNA. Zgubne skutki liderowania, czyli karuzela nastrojów

16 listopada 2017 Autor: png
Solarze zamkną piłkarską jesień pojedynkiem na swoim stadionie z Wiślanami Jaśkowice. Fot. (png)

Solarze zamkną piłkarską jesień pojedynkiem na swoim stadionie z Wiślanami Jaśkowice. Fot. (png)

Po serii zwycięstw piłkarze oświęcimskiej Soły objęli przodownictwo w trzecioligowej tabeli. Ten niewątpliwy sukces bardzo ...zaszkodził solarzom. Podopieczni Sebastiana Stemplewskiego przegrali trzy ostatnie mecze i "żółta koszulka" lidera jest niestety tylko wspomnieniem.

Nieszczęście Soły zaczęło się od meczu ze Spartakusem Daleszyce na swoim ternie. Oświęcimianie niespodziewanie przegrali na swoim stadionie 1:3. Później przyszła równie sensacyjna wyjazdowa porażka w derbach zachodniej Małopolski z MKS-em Trzebinia (2:0). Kiedy wydawało się, że limit pecha został wyczerpany, solarze zostali rozbici w Rzeszowie przez miejscową Stal.

Soła przegrała wysoko (3:0), choć wynik nie do końca oddaje wydarzenia na boisku. Oświęcimianie często gościli w polu karnym gospodarzy, ale brakowało im wykończenia. To co było ich atutem w pamiętnym starciu z Motorem Lublin w Oświęcimiu (6:0), tym razem okazało się największą bolączką. Za brak skuteczności Sole przyszło bardzo drogo zapłacić.

Drużyna z Oświęcimia fatalnie "weszła w mecz" ze Stalą. Już po niespełna 20 minutach przegrywała różnicą dwóch trafień. Później Soła za wszelką cenę szukała kontaktowego gola, ale zawodziła pod bramką rywala. Na krótko przed końcem spotkania rzeszowianie trafili po raz trzeci i było w zasadzie "po herbacie".

Przed nami ostatnia jesienna seria trzecioligowych gier. W sobotę (godz. 13) Soła będzie podejmowała na swoim terenie ekipę Wiślan z Jaśkowic. To zespół sąsiadujący z Sołą w tabeli, który uzbierał dokładnie tyle samo punktów. Biało-czerwonych będzie urządzało tylko zwycięstwo. W meczu na szczycie Motor Lublin zagra u siebie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy