PIŁKA NOŻNA. Zimny prysznic na oświęcimskie głowy

17 sierpnia 2017 Autor: png
Trener solarzy - Sebastian Stemplewski był w minorowym nastroju po spotkaniu z Chełmianką Chełm. Fot. (png)

Trener solarzy - Sebastian Stemplewski był w minorowym nastroju po spotkaniu z Chełmianką Chełm. Fot. (png)

Po bardzo udanej inauguracji i zwycięstwie w Sandomierzu nad Wisłą, oświęcimscy solarze mieli wielką ochotę na kolejny komplet punktów. Na stadion im. Braci Kisielińskich zawitała Chełmianka Chełm. Kibiców Soły spotkał jednak ogromny zawód, a wyniku 0:4 nie przewidzieli nawet najwięksi pesymiści.

- Wykazaliśmy się bardzo dobrą skutecznością i stąd taki, a nie inny wynik - mówił po meczu w Oświęcimiu szkoleniowiec Chełmianki Chełm, Artur Bożyk. - Świetnie zneutralizowaliśmy mocne punkty przeciwnika. Moim zdaniem, kluczowym momentem było wybronienie "setki" przez naszego bramkarza przy stanie 0:2 - powiedział Artur Bożyk.

W biegunowo innym nastroju był trener solarzy. - Też dużo pracujemy nad strzałami i finalizacją akcji - podkreśla Sebastian Stemplewski. - Niestety to był mecz z gatunku tych w którym rywalom "wchodziło" wszystko, a nam nic. Niewątpliwie boli taka porażka, szczególnie poniesiona na własnym boisku. Trzeba jednak szybko "oczyścić głowy", bo przed nami kolejny
mecz z beniaminkiem, a liga jest długa - stwierdził Sebastian Stemplewski.

Teraz przed solarzami trzeci z beniaminków. Mowa o Wólczance Wólka Pełkińska. Ta ekipa w dwóch pierwszych kolejkach zdobyła komplet, sześciu "oczek". Po inauguracyjnej wygranej u siebie ze Spartakusem Daleszyce 2:0, pokonała na wyjeździe MKS Trzebinię 3:1. Mecz w Wólce Pęłkińskiej rozegrany zostanie w najbliższą sobotę. Początek wyznaczono na godz. 17.

SOŁA Oświęcim - CHEŁMIANKA Chełm 0:4 (0:3)
Bramki: Prytuliak 29, 32, Kotowicz 42, Uliczny 68. Sędziował: Artur Szelc z Krosna. Żółte kartki: Drzymont, Wadas, Wawoczny - Uliczny. Widzów: 350.
SOŁA: Gargasz - Drzymont, Kasolik, Wadas (46. Snadny), Jamróz (46. Wawoczny) - Dynarek, Gleń, Szewczyk, Hałgas - Czapla (77. Knapik), Cygnar (77. Gaudyn). Trener: Sebastian Stemplewski.
CHEŁMIANKA: Drzewiecki - Kopanicki, Uliczny, Kotowicz (79. Kwiatkowski) Kobiałka (55. Budzyński) - Wołos, D. Niewęgłowski, J. Niewęgłowski, Banaszak (70. Koszel) - Maliszewski, Prytuliak (84. Chariasz). Trener: Artur Bożyk.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kolc, 22.08.2017 23:34
Dziwie sie ze jeszcze w Sole nie ma wietrzenia szatni zaczynajac od trenera. W tym klubie potrzeba swierzej krwi
bajbel, 18.08.2017 08:30
Totalna klapa, zero walki, ambicji i pomysłu na grę, ni składu i ładu. Trenerze, to Soła sprawiała wrażenie beniaminka III ligi i to jakby jeszcze awansowała z jakiejś amatorskiej ligi. Żenada, aż żal było patrzeć na Waszą grę. Jak tak dalej pójdzie to będziecie za niedługo u siebie grali bez kibiców. Życzę powodzenia trenerowi i piłkarzom w pozostałych meczach III ligi.