PIŁKA NOŻNA. Zimowe plany Gorzowa i Zatorzanki

31 grudnia 2020 Autor: png
W planie gorzowian jest póki co pięć spotkań kontrolnych. Kalendarz sparingów może się jednak jeszcze powiększyć. Fot. Szymon Chabior

W planie gorzowian jest póki co pięć spotkań kontrolnych. Kalendarz sparingów może się jednak jeszcze powiększyć. Fot. Szymon Chabior

W sezonie 2020/21 w rozgrywkach piątej ligi występuje pięciu reprezentantów oświęcimskiego powiatu. Na łamach naszego portalu przedstawiliśmy już plany Hejnału Kęty, Niwy Nowa Wieś i Brzeziny Osiek. Teraz przyszła pora na LKS Gorzów i Zatorzankę Zator.

Czternaste miejsce na półmetku piątoligowych rozgrywek zajmuje Zatorzanka. Piłkarze z Zatora zdobyli jesienią 13 punktów (cztery zwycięstwa, jeden remis i dziesięć porażek). Ich pierwszym sparingpartnerem będzie Pasjonat Dankowice. To spotkanie zaplanowano na 6 lutego.

W kalendarzu sparingów Zatorzanki są także spotkania z MKS-em Trzebinia, Brzeziną Osiek, Skałką Świętochłowice i Górnikiem Brzeszcze. Próba generalna przed inauguracją, czyli mecz z liderem oświęcimskiej klasy A ma się odbyć 6 marca.

Z kolei pierwszym rywalem piłkarzy LKS Gorzów ma być zespół z Mikołowa (7 lutego). Później formę zespołu prowadzonego przez Macieja Kanię sprawdzi kolejno LKS Żarki (14 lutego), LKS Bobrek (20 lutego), Górnik Brzeszcze (27 lutego) i Unia Kwaczała (6 marca).

Gorzowianie po pierwszej rundzie są sklasyfikowani na ósmym miejscu, czyli w samym środku tabeli piątej ligi. Jesienią wywalczyli 24 punkty. To efekt siedmiu zwycięstw, trzech remisów i tylko pięciu porażek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy