PIŁKA NOŻNA. Zimowe plany Iskierek

12 stycznia 2019 Autor: png
Z pozycji liderek do rundy rewanżowej trzecioligowych rozgrywek piłkarskich przystąpią Iskierki z Brzezinki. Fot. Szymon Chabior

Z pozycji liderek do rundy rewanżowej trzecioligowych rozgrywek piłkarskich przystąpią Iskierki z Brzezinki. Fot. Szymon Chabior

Druga drużyna Czarnych Sosnowiec będzie pierwszym sparingpartnerem piłkarek KKPN Iskry Brzezinka. To spotkanie zostanie rozegrane za tydzień (19 stycznia). Z kolei 2 lutego podopieczne Jakuba Jucha wezmą udział w futsalowych finałach Małopolski, które odbędą się w Krakowie.

Na półmetku sezonu Iskierki zajmują pierwsze miejsce w tabeli trzeciej ligi. Odniosły dziesięć zwycięstw i tylko raz dzieliły się punktami. Tak było w zremisowanym na własnym stadionie meczu z Football Success Academy Kraków 1:1. Właśnie krakowianki będą na wiosnę głównymi rywalkami drużyny z Brzezinki w walce o drugoligowy awans. Do bezpośredniej konfrontacji dojdzie pod Wawelem.

- Jeśli chodzi o sprawy kadrowe, to żadna z zawodniczek nie deklarowała chęci opuszczenia drużyny - mówi Jakub Jucha, trener piłkarek Iskry Brzezinka - Mamy za to dla kibiców dobre informacje. Po przerwie do zespołu wraca Paulina Dziadek i Anna Majka. Wierzę, że będą naszym ważnym ogniwem - dodaje trener Jucha.

15 stycznia drużyna rozpocznie przygotowania do rundy rewanżowej. Iskierki mają już za sobą mecz w hali ze Starówką Nowy Sącz, którego stawką był awans do finałów Małopolski. Iskra zwyciężyła 2:0 po golach Anny Zając i Klaudii Barzyckiej. Teraz zagra w finałach w Krakowie (2 lutego). W eliminacjach miała jeszcze wystąpić Victoria Gaj oraz Wandą Kraków, ale te ekipy nie dotarły do Nowego Sącza.

Pierwszy sparing (19 stycznia) z drugim zespołem Czarnych Sosnowiec zostanie rozegrany nad Brynicą. Tydzień później piłkarki z Brzezinki zmierzą się na wyjeździe z juniorami młodszymi Victorii Jaworzno, a 2 lutego czeka ich wyjazd na mistrzostwa Małopolski do Krakowa.

Przed ligową inauguracją Iskra zagra jeszcze z Jaskółkami Chorzów (9 lutego), Starówką Nowy Sącz (19 lutego), Queens Witanowice (24 lutego), Wandą Kraków (28 lutego), Goczałkowicami (3 marca), KKS-em Zabrze (10 marca) i ponownie z Czarnymi II Sosnowiec (23 marca).

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy