PIŁKA NOŻNA. Znamy pucharowe pary

21 lipca 2020 Autor: png
1 i 2 sierpnia w naszym regionie rozegrane zostaną pierwsze mecze o konkretną stawkę w sezonie 2020/21. Walka toczyć się będzie o awans do drugiej rundy PP. Fot. (png)

1 i 2 sierpnia w naszym regionie rozegrane zostaną pierwsze mecze o konkretną stawkę w sezonie 2020/21. Walka toczyć się będzie o awans do drugiej rundy PP. Fot. (png)

Mecze pierwszej i drugiej rundy Pucharu Polski otworzą sezon 2020/21 w naszym regionie. Wydział Gier PPN Oświęcim ustalił także inauguracyjne terminy ligowe. Seniorskie rozgrywki oświęcimskiej klasy A i B wystartują w weekend 8-9 sierpnia.

Pierwsza runda Pucharu Polski na szczeblu oświęcimskiego podokręgu rozegrana zostanie 1 i2 sierpnia. Odbędzie się dziesięć spotkań z udziałem reprezentantów piątej ligi, klasy A i B.

Zaprezentuje się też ekipa Old Boys Jawiszowice oraz Old Boys Przecieszyn. Jawiszowianie zmierzą się z Głębowicami, a przecieszynianie zagrają z Bobrkiem.

Już cztery dni później (5 sierpnia) zaplanowano drugą rundę Pucharu Polski. Na tym etapie do rozgrywek dołączą czwartoligowcy - Unia Oświęcim, LKS Rajsko, LKS Jawiszowice i KS Chełmek.

Pierwsza runda PP (1-2 sierpnia):
Zgoda Malec - LKS Przeciszovia Przeciszów
Skawa Podolsze - LKS Piotrowice
Orzeł Witkowice - LKS Gorzów
Iskra Brzezinka - Team Sport Hejnał Kęty
LKS Głębowice - Old Boys Jawiszowice
Solavia Grojec - Sygnał Włosienica
Puls Broszkowice - Zatorzanka Zator
Old Boys Przecieszyn - LKS Bobrek
LKS Poręba Wielka - Pogórze Gierałtowice
LKS Bulowice - Górnik Brzeszcze

Druga runda PP (5 sierpnia):
Bulowice/Górnik - LKS Jawiszowice
Iskra/Hejnał - Unia Oświęcim
Poręba Wielka/Pogórze - LKS Rajsko
Przecieszyn/Bobrek - KS Chełmek
Gorzów/Orzeł - Niwa Nowa Wieś
Zgoda/Przeciszovia - Brzezina Osiek
Puls/Zatorzanka - Głębowice/ Old Boys Jawiszowice
Skawa/Piotrowice - Solavia/ Sygnał

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 21.07.2020 15:30
Jeszcze tylko, żeby nie było jaj z oddawaniem meczów walkowerami tak jak w tamtej edycji i będzie klasa.
Wg mnie to w pierwszej rundzie na pewno słońce zaświeci na Przecieszynie gdzie wraca pucharowa piłka. Bojowo pewnie będzie w Broszkowicach gdzie beniaminek będzie chciał się pokazać na tle Zatorzanki.
W drugiej rundzie potencjalny hit Hejnał - Unia to na pewno piłkarsko i kibicowsko byłaby petarda. Derby Brzeszcz też nie byłyby do pogardzenia. Ciekawy też będzie mecz Brzeziny i to niezależnie czy trafią na Zgodę czy Przeciszovię.
KSU, 21.07.2020 14:54
Szykuje sie super mecz przyjazni Hejnał-Unia