PIŁKA NOŻNA. Znamy terminy inauguracji w klasie A

13 marca 2018 Autor: png
24 marca rundę wiosenną zainaugurują piłkarze w oświęcimskiej klasie A. Fot. (png)

24 marca rundę wiosenną zainaugurują piłkarze w oświęcimskiej klasie A. Fot. (png)

Podokręg Piłki Nożnej w Oświęcimiu podał dokładny harmonogram gier rundy rewanżowej w rozgrywkach oświęcimskiej klasy A. Futbolowa wiosna na tym szczeblu zapowiada się wyjątkowo interesująco. Kto awansuje do okręgówki? Na półmetku mamy trzech bardzo poważnych kandydatów do uzyskania promocji. Mowa o zespołach z Kęt, Rajska i Brzeszcz.

Po pierwszej rundzie Team Sport Hejnał Kęty ma cztery punkty przewagi nad Górnikiem Brzeszcze i LKS-em Rajsko. Na wiosnę kęczanie zagrają na swoim terenie z Rajskiem (jesienią 1:0 dla Hejnału) i pojadą na wyjazd do Brzeszcz (jesienią 3:2 dla Hejnału). Z kolei mecz Górnika z Rajskiem (jesienią 2:0 dla Górnika) zostanie rozegrany w Brzeszczach. Wszystko wskazuje na to, że ten właśnie tercet rozstrzygnie między sobą losy awansu. Strata czwartego Strumienia z Polanki Wielkiej do Górnika i Rajska wynosi sześć punktów.

Z prowadzącej "trójki" na swoim terenie w pierwszej wiosennej kolejce zagra tylko Górnik. Brzeszczanie będą zdecydowanym faworytem pojedynku z Przeciszovią. W pierwszym starciu między tymi zespołami w Przeciszowie, goście wysoko zwyciężyli 4:1. Lider z Kęt pojedzie do Podolsza (jesienią 3:0 dla Hejnału) i każdy inny wynik, niż wygrana gości byłby dużą niespodzianką. Z kolei ekipę z Rajska czeka wizyta na trudnym terenie w Łękach. Na inaugurację sezonu 2017/18 podopieczni Grzegorza Bąka pokonali Sołę 2:0.

Zestaw par inauguracyjnej kolejki rundy wioseenej:
Strumień Polanka Wielka - LKS Piotrwice (24 marca, godz. 15)
Soła Łęki - LKS Rajsko (24 marca, godz. 15)
Skawa Podolsze - Team Sport Hejnał Kęty (24 marca, godz. 15)
Solavia Grojec - Orzeł Witkowice (25 marca, godz. 11)
Górnik Brzeszcze - LKS Przeciszovia Przeciszów (25 marca, godz. 15)
Zgoda Malec - LKS Bobrek (25 marca, godz. 15)
Pauzuje: LKS Bulowice

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
piłkarz, 16.03.2018 12:32
przeciszów nabył pieciu grczy i cos namiesza
KSU, 14.03.2018 16:17
Tylko Hejnał. Bracia do boju po awans. Pozdrowienia z Oświęcimia
, 14.03.2018 10:21
Przyjacielu! Cza
ym koniem to będzie Strumień Polanka Wlk. Powodzenia w rundzie wiosennej!
Kibic, 13.03.2018 20:03
Awans zrobią brzeszczyki bedą cza
ym koniem a rajsko wieczna A klasa