PŁYWANIE. Dominika Kossakowska z rekordem na szkockiej ziemi

20 sierpnia 2018 Autor: png
www.facebook.com/SMSoswiecim

www.facebook.com/SMSoswiecim

"Kraj w kratkę" gościł uczestników pływackich mistrzostw Europy. W szkockim Glasgow znakomicie zaprezentowała się uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu. Dominika Kossakowska była silnym punktem biało-czerwonych sztafet.

Dominika Kossakowska debiutowała podczas seniorskiego championatu Starego Kontynentu. W sztafecie cztery razy 200 metrów stylem dowolnym awansowała do wyścigu finałowego. Popłynęła znakomicie (najszybciej z polskiej reprezentacji), poprawiając własny rekord życiowy (2.00,82). Ostatecznie biało-czerwony team kobiecy uplasował się na ósmej pozycji.

Z bardzo dobrej strony Dominika Kossakowska pokazała się także w sztafecie cztery razy 100 metrów stylem dowolnym, gdzie Polki wywalczyły awans do finału. Czas Dominiki to 00.56,36.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy