PODNOSZENIE CIĘŻARÓW. Wielki finał w sobotę w Kętach!

30 sierpnia 2018 Autor: png
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW. Wielki finał w sobotę w Kętach!
W najbliższą sobotę nie lada gratka czeka wszystkich miłośników podnoszenia ciężarów, których w Kętach akurat nie brakuje. Miasto nad Sołą będzie gospodarzem finałowej rundy Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów drugiej ligi.

Zawody odbędą się 1 września. Początek zaplanowano na godz. 14. Oprócz gospodarzy - KPC Hejnału Kęty, wystąpią ciężarowcy MLKS-u Lechii Sędziszów Małopolski i GKS-u Transbedu Andaluzji Piekary Śląskie. W drugoligowych rozgrywkach kęczanie zajmują siódme miejsce. Piąta jest MLKS Lechia II Sędziszów Małopolski, a Andaluzja jest sklasyfikowana na szóstej pozycji.

Ciężarowcy KPC Hejnału Kęty występują w składzie: Marcin Szetyński, Robert Adamus, Mirosław Dobosz, Ireneusz Dobosz, Kamil Ziaja, Paweł Ziaja. W sobotę zaprezentują się w sali sportowej Hejnału przy ulicy Młodzieży Polskiej 1 obok hotelu "Relax".

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Igi, 30.08.2018 21:51
A bedzie BBB?Brutual Bandits Błonie(pisownia oryginalna)