PODOLSZE. W spalonym samochodzie znaleziono zwęglone zwłoki wędkarza

08 listopada 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W niedzielę (8.11) przed południe w miejscowości Podolsze, u zbiegu rzeki Skawy i Wisły mieszkaniec powiatu chrzanowskiego znalazł pojazd marki renault. W samochodzie znajdowały się zwęglone zwłoki człowieka, a także butla gazowa.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy przez pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin prowadzili czynności. W oględzinach udział brał także biegły z zakresu pożarnictwa.

-Policjanci wstępnie ustalili, że 46-letni wędkarz, mieszkaniec Chrzanowa w godzinach nocnych próbował dogrzać w samochodzie butlą gazową. W wyniku tego doszło do pożaru samochodu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Prokurator prowadzący sprawę nakazał zabezpieczyć zwłoki do sekcji zwłok. Badanie pozwoli na ustalenie przyczyny zgonu oraz tożsamość denata. Dalsze czynności pozwolą ustalić pozostałe okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy