POLANKA WIELKA. Czołówka opla z volkswagenem

31 października 2015 Autor: sz

36-letni kierowca volkswagena podczas manewru wyprzedzania czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem, którym kierował 24-latek. Do szpitala trafił kierujący opla.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie na ulicy Zatorskiej w Polance Wielkiej.

- 36-letni mieszkaniec Katowic, podczas wyprzedzania przed wzniesieniem, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka oplem, którym kierował 24-letni mieszkaniec Polanki Wielkiej - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Podczas wypadku ogólnych obrażeń ciała doznał 24-letni kierowca opla, który został przewieziony do szpitala.

Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
czytelnik, 04.11.2015 12:44
Z tego tekstu wynika, że wypadek spowodował mieszkaniec Katowic, czyli raczej nie z wiochy:)
osw, 02.11.2015 09:23
czyli wina vw
mol, 31.10.2015 18:56
typowa wiocha psl,toczkami kierować nie samochodami
driver, 31.10.2015 18:10
Kierowca Passata powinien stracić prawo jazdy