POLANKA WIELKA. Golfem w iveco w gęstej mgle

01 marca 2013 Autor: ada

Wczoraj o godz. 6.40 na ul. Zatorskiej w Polance Wielkiej 18-latek z Piotrowic kierujący volkswagenem golfem najechał na tył samochodu dostawczego marki Iveco Dayli, którym kierował 23-letni mieszkaniec Nidku.  

Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Wczoraj nad ranem utrzymywała się gęsta mgła, która mogła mieć decydujący wpływ na tę kolizję.

– W wyniku zdarzenia, obrażeń ciała w postaci ogólnych potłuczeń doznał kierowca volkswagena – poinformowała asp. Małgorzata Jurecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
samo zło, 02.03.2013 13:49
może postawić tam wieżę kontrolną i ze dwa ronda bo strach