POLANKA WIELKA. Kolizja na Kasztanowej

20 kwietnia 2018 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W środę na ulicy Kasztanowej doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, mieszkaniec Gminy Oświęcim, kierując fordem próbując ominąć daewoo stojący w korku, zjechał na środek jezdni.

- Tam zderzył się z jadącym z przeciwka fiatem, którym kierowała mieszkanka Inwałdu, jednocześnie zderzył się również z daewoo, którym kierowała mieszkanka Polanki Wielkiej - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło na badania kierującą fiatem oraz jej pasażerkę będącą w ciąży.

- Sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi - dodaje Jurecka.

Droga w miejscu zdarzenia została zamknięta dla ruchu, a służby kierowały objazdami.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74