POLANKA WIELKA. Mężczyzna podtruty dymem nie zgodził się na przewiezienie do szpitala

21 marca 2017 Autor: red

Po pożarze piwnicy mężczyzna podtruł się dymem. Odmówił jednak Zespołowi Ratownictwa Medycznego hospitalizacji.

POLANKA WIELKA. Mężczyzna podtruty dymem nie zgodził się na przewiezienie do szpitala

Do pożaru piwnicy w jednym z domów rodzinnych w Polance Wielkiej doszło w minioną niedzielę około godziny 20.

Z ogniem walczyły trzy zastępy w tym jeden z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance Wielkiej.

W trakcie pożaru została poszkodowana jedna osoba. Mieszkaniec Polanki Wielkiej potruł się dymem, jednakże odmówił przewiezienia do szpitala.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
czapek, 28.03.2017 22:39
widocznie nie było tam "pani" skoro się nie zgodził