POLANKA WIELKA. Pani Zofia Nowak obchodziła swoje 100 urodziny

29 lipca 2019 Autor: sz
fot. UG Polanka Wielka

fot. UG Polanka Wielka

W minioną środę przedstawiciele Urzędu Gminy w Polance Wielkiej w składzie Grzegorz Gałgan – wójt Gminy Oświęcim, Daniel Gałgan – przewodniczący Rady Gminy oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Barbara Klęczar odwiedzili jedną z mieszkanek tej miejscowości. Pani Zofia Nowak obchodziła swoje 100 urodziny.

Wójt Grzegorz Gałgan przekazał Jubilatce życzenia, drobny upominek i piękny bukiet kwiatów. W imieniu Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika również list gratulacyjny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy