POLANKA WIELKA. Poszkodowany w kolizji drogowej stracił prawo jazdy. Był pijany

29 lipca 2019 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W sobotę na skrzyżowaniu ulicy Długiej z Różaną w Polance Wielkiej w godzinach wieczornych doszło do zdarzenia drogowego.

Policjanci ustalili, że 82-letni mieszkaniec Polanki Wielkiej kierując toyotą, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzył się z samochodem marki bmw, którym kierował 38-letni mieszkaniec Zatora.

-W trakcie prowadzonych przez policjantów na miejscu czynności, po przeprowadzonym badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 38-latek wsiadł za kierownicę pojazdu mając w organizmie 0,42 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

82-letni kierowca został ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Natomiast 38-letni zatorzanin stracił prawo jazdy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

  Miejsce na reklamęwww.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74