POLANKA WIELKA. Pożar domu, a wszystko przez żelazko

11 września 2013 Autor: plin

Wczoraj ok. godz. 14.20 wybuchł pożar w domu jednorodzinnym w Polance Wielkiej. Z dymem poszło jedno z pomieszczeń. Domownicy sami ugasili płomienie.

POLANKA WIELKA. Pożar domu, a wszystko przez żelazko

- W wyniku pożaru spaliło się jedno z pomieszczeń mieszkalnych, jednakże domownicy w porę zareagowali i ugasili ogień - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż przyczyną kłopotów było rozpalone żelazko, o którym ktoś w roztargnieniu zapomniał.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

przemo , 12.09.2013 22:08
wy matoly karzdemu sie morze takie cos przytrawic nieszczescie a wy ino czekacie rzeby sie [ciach!] z nieszczescia luckiego
yoyo, 12.09.2013 02:18
Bo to zapewne było żelazko z lat 20-tych ubiegłego stulecia na węgiel drzewny :D
Messi, 11.09.2013 14:42
Ale jaja rozpalone żelazko nominowane do kategorii kabaretu pozdro.