POLANKA WIELKA. Przez trzy miesiące na drogę samochodem nie wyjedzie

11 maja 2017 Autor: sz

Z prawem jazdy na okres trzech miesięcy pożegnał się 30-letni kierowca z Gminy Przeciszów. Mężczyzna na terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 62 km/h. Pogoda sprzyja więc śmiało będzie mógł jeździć na rowerze lub chodzić pieszo.

POLANKA WIELKA. Przez trzy miesiące na drogę samochodem nie wyjedzie

Policjanci z oświęcimskiej drogówki patrolowali dzisiaj rano ulicę Kasztanową w Polance Wielkiej. Postanowili zatrzymać samochód, który z zbyt dużą prędkością wyprzedzał na podwójnej.

-Tuż przed godziną 7.00 policjanci zauważyli, jadący z prędkością 112km/h, samochód marki mazda wyprzedzający inne pojazdy na podwójnej ciągłej. Funkcjonariusze natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania się – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Szybko okazało się, iż za kierownicą samochodu siedzi 30-letni mieszkaniec Gminy Przeciszów. Mężczyzna usłyszał jakie popełnił wykroczenia. Kierowca otrzymał mandat oraz punkty karne. Jednocześnie mężczyzna stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy