POLANKA WIELKA. Smutek na Słonecznej po wizycie nieproszonych gości

03 marca 2013 Autor: ada

Tę niezapowiedzianą wizytę na długo zapamięta właścicielka jednego z domów przy ulicy Słonecznej w Polance Wielkiej. Ostatniego dnia lutego w godzinach wieczornych do środka nieruchomości dostali się włamywacze.

POLANKA WIELKA. Smutek na Słonecznej po wizycie nieproszonych gości

– Sprawcy wyłamali okno budynku, weszli do wnętrza i skradli złotą biżuterię. Pokrzywdzona straty oszacowała na około 1500 zł – mówi asp. Małgorzata Jurecka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Śledczy proszą o kontakt z oświęcimską komendą świadków tego zdarzenia lub osoby, które są w posiadaniu informacji mogących pomóc w złapaniu włamywaczy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy