POLANKA WIELKA. Uratowała życie 50-letniemu sąsiadowi

07 stycznia 2016 Autor: sz

Kobieta, która od dwóch dni nie widziała swojego sąsiada, który także nie otwierał jej drzwi gdy pukała do niego powiadomiła policję. Mieszkanka Polanki Wielkiej miała słuszne przeczucia. Policjanci odnaleźli wycieńczonego 50-latka u niego w domu.

POLANKA WIELKA. Uratowała życie 50-letniemu sąsiadowi

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w godzinach popołudniowych w Polance Wielkiej.

Policjanci odebrali zgłoszenie od kobiety, która poinformowała ich, że od dwóch dni nie widziała swojego sąsiada, a kiedy pukała do jego drzwi nikt jej nie otworzył.

Funkcjonariusze po wejściu do budynku odnaleźli mieszkającego samotnie 50-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Polanki Wielkiej mieszkał w nieogrzewanym budynku. W chwili wejścia mężczyzna był w stanie wycieńczeni.

-Jak ustalili mężczyzna od kilku dni nic nie jadł i nie pił, nie był też w stanie samodzielnie się poruszać – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało 50-latka do szpitala – dodaje rzeczniczka.

Dzięki właśnie tego typu interwencjom, mężczyzna został w porę uratowany. Policjanci cały czas apelują o czujność społeczeństwa i właściwą reakcję. Wystarczy wykonać jeden telefon, aby ocalić komuś życie.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
do dosia, 10.01.2016 15:03
jeśli według Ciebie to mogłobyć zwykłe wścibstwo no to gratuluje Twojego toku myślenia. zadałaś idiotyczne pytanie
malinka, 08.01.2016 10:46
Brawo sąsiadka!! Sąsiad żyje dzięki Pani wrażliwości - Pozdrawiam serdecznie ....
dosia, 08.01.2016 09:19
Gdzie jest granica między wścibstwem a czujnością????
OSW, 07.01.2016 13:00
BRAWO !!!