POLANKA WIELKA. Z Wadowic do nieba

27 kwietnia 2014 Autor: plin

Przedszkole w Polance Wielkiej również chciało uczcić kanonizację Jana Pawła II. Dzieci z grupy VI, przygotowane przez Annę Kuśmirek-Cygan i Anetę Milowską, wystąpiły w przedstawieniu pt. „Z Wadowic do nieba”.

Fot. Przedszkole w Polance Wielkiej

Fot. Przedszkole w Polance Wielkiej

Przedszkolaki recytowały wiersze, zaśpiewały i zatańczyły. - Po występie dzieci rozdały zaproszonym gościom pamiątkowe prezenty. W uroczystości wzięli udział m.in. wójt gminy Polanka Wielka Mariusz Figura, radni gminy, doktor Anna Biela, dyrektor szkoły podstawowej Urszula Babińska. Goście po obejrzeniu występów oglądnęli też krótki film o Ojcu Świętym. Nie zapomniano o poczęstunku (kremówka wadowicka). Na koniec składano pamiątkowe wpisy w kronice przedszkolnej – relacjonują organizatorzy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kasia, 29.04.2014 21:17
do j-23 : na zajęciach z etyki!
j-23, 28.04.2014 14:46
A gdzie w tym czasie byli dzieci niewierzące i innych wyznań? No chyba że to nie jest świeckie przedszkole tylko jedynie słusznej wiary katolickiej.