POLANKA WIELKA. Z Wadowic do nieba

27 kwietnia 2014 Autor: plin

Przedszkole w Polance Wielkiej również chciało uczcić kanonizację Jana Pawła II. Dzieci z grupy VI, przygotowane przez Annę Kuśmirek-Cygan i Anetę Milowską, wystąpiły w przedstawieniu pt. „Z Wadowic do nieba”.

Fot. Przedszkole w Polance Wielkiej

Fot. Przedszkole w Polance Wielkiej

Przedszkolaki recytowały wiersze, zaśpiewały i zatańczyły. - Po występie dzieci rozdały zaproszonym gościom pamiątkowe prezenty. W uroczystości wzięli udział m.in. wójt gminy Polanka Wielka Mariusz Figura, radni gminy, doktor Anna Biela, dyrektor szkoły podstawowej Urszula Babińska. Goście po obejrzeniu występów oglądnęli też krótki film o Ojcu Świętym. Nie zapomniano o poczęstunku (kremówka wadowicka). Na koniec składano pamiątkowe wpisy w kronice przedszkolnej – relacjonują organizatorzy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kasia, 29.04.2014 21:17
do j-23 : na zajęciach z etyki!
j-23, 28.04.2014 14:46
A gdzie w tym czasie byli dzieci niewierzące i innych wyznań? No chyba że to nie jest świeckie przedszkole tylko jedynie słusznej wiary katolickiej.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74