POLANKA WIELKA. Zabił go „cichy zabójca”

13 grudnia 2017 Autor: sz
POLANKA WIELKA. Zabił go „cichy zabójca”

We wtorek tuż przed godziną 7.00 w jednym z domów przy ulicy Zatorskiej w Polance Wielkiej rodzina znalazła zwłoki 50-letniego mieszkańca Polanki Wielkiej. Ciało mężczyzny znajdowało się w łazience gdzie 50-latek brał kąpiel. W pomieszczeniu znajdował się piecyk gazowy.

-Ratownicy ewakuowali mężczyznę z pomieszczenia i wspólnie z ZRM przystąpili do resuscytacji. W budynku urządzenia pomiarowe wskazały obecność tlenku węgla. Niestety pomimo podjętych działań nie udało się uratować mężczyzny – informuje Zbigniew Jekiełek z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

-Ponownie apelujemy o nie lekceważenie zagrożenia jakie nie się z sobą tlenek węgla. Należy sprawdzić wentylację w pomieszczeniach, gdzie funkcjonuje kuchenka czy piecyk gazowy, kominek lub piec centralnego ogrzewania oraz zainstalować czujnik tlenku węgla. Przypominamy: tlenek węgla jest gazem bezwonnym i bezbarwnym, więc ludzie go nie wyczuwają, natomiast czujnik tlenku węgla wykryje nawet niewielkie jego stężenie i natychmiast zasygnalizuje to alarmem, ratując życie – zaznacza Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy