POLANKA WIELKA. Zagrali z Jurkiem Owsiakiem

14 stycznia 2014 Autor: red

W Polance Wielkiej po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, po raz pierwszy ze sztabem utworzonym przy przedszkolu. W poprzednim roku zebrano 9 200 zł a podczas wczorajszego finału zebrano aż 14 110zł. To bardzo dobry wynik mając na uwadze fakt, że wioska ma tylko 4 tys. mieszkańców.

POLANKA WIELKA.  Zagrali  z Jurkiem Owsiakiem

Od rana wolontariuszy można było spotkać na ulicach, jednak kwestowali głównie pod kościołami. Wiele atrakcji czekało na mieszkańców w sali gimnastycznej - loteria fantowa, malowanie twarzy, pyszne ciasta oraz wiele gadżetów i upominków podarowanych przez miejscowe firmy i osoby prywatne.

Druhowie z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej uczyli pierwszej a także zorganizowali przejażdżkę wozem strażackim. Imprezę uświetniły swoimi występami dzieci i młodzież z przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum. Koncert dała również orkiestra dęta i nowo powstały zespół muzyczny.

Nie obyło się oczywiście bez meczu piłki nożnej. W tym roku przeciwko drużynie Rady Gminy Polanka Wielka stanęła drużyna Zakładowej Służby Ratowniczej Synthos Dwory. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Jacek, 15.01.2014 22:15
A w co grali?
mieszkaniec, 14.01.2014 23:15
Ten nowo powstały zespół super, przyjemna muzyka dla wszystkich. Życzę im samych sukcesów :)
szou, 14.01.2014 16:46
14 110 na szczytny cel .... 12 000 na występ wodeckiego ... ot taka wioska
ciekawski, 14.01.2014 16:10
To Synthos ma taką drużynę piłkarską ?Wiedziałem ,że jest jakaś tam związkowa , czy pracownicza drużyna , ale że u strażaków ???-Przecież to chyba już sami emeryci ---brawo Panowie strażacy jeszcze jednak macie trochę siły.
obserwator, 14.01.2014 10:40
Wielkie brawa dla organizatorów piękny wynik. Do zobaczenia za rok?