POLANKA WIELKA. Zginął 26-letni mężczyzna. Kierowca volkswagena był pijany.

17 września 2017 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Do tragicznego wypadku doszło w sobotni wieczór na ulicy Długiej w Polance Wielkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z oświęcimskiej drogówki wynika, iż kierujacy volkswagenem golfem stracił panowanie nad swoim pojazdem. Pojazd zjechał z jezdni, uderzył w ogrodzenie posesji i następnie wjechał w pole rolne.

-W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł pasażer 26-letni mieszkaniec Gminy Brzeszcze. Drugi uczestnik zdarzenia, 24-letni mieszkaniec Gminy Przeciszów został zatrzymany w związku z podejrzeniem spowodowania wypadku śmiertelnego oraz prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Badanie alkotestem wykazało 2,24 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawą zajmuje się prokurator.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kemik, 23.09.2017 00:01
Jak zwykle ludzie lepiej wiedzą kto prowadzil ale skąd do [ciach!]? Skoro mówicie I tak najeżdżacie na tego z Piotrowic a nawet nie wiecie czy to on prowadził. To wielka tragedia dla obu stron ale no cóż czasu się nie cofnie. Zachowajcie idiotyczne komentarze dla siebie. Pozdro
Doma, 22.09.2017 23:57
Nie ogarniam waszej logiki. Nawet nie wiadomo kto prowadzil a wy odrazu że to ten z Piotrowic. Najlepiej będzie jeżeli odpuścicie sobie zbędne komentarze. Bo to tragedia zapewne dla obu stron nie tylko dla rodziny zmarłego ale również dla tego chłopaka z Piotrowic. Bo teraz wszyscy będą komentować że kierowca idiota i debil a tak naprawdę nie wiadomo kto prowadzil. Najlepiej się nie wypowiadac i zachować idiotyczne komentarze dla siebie. Pozdro
Czarodziej, 22.09.2017 12:06
A meżczyzna siedzacy obok kierowcy był pasażerem :-) Brawo czarodziejka za logiczny komentarz! :-)
, 22.09.2017 09:10
Sprawa jest tak naprawdę bardzo prosta. Jechał ktoś jeszcze w samochodzie oprócz ś.p. Krzyśka oraz Wojtka? Krzysiek na 1000% był pasażerem siedzącym z przodu. Jeżeli nie było nikogo więcej w samochodzie, to kto był kierowcą? Czyj był samochód? Czyje odciski palców są na kierownicy? I podstawowe pytanie, czy koledzy z kopalni z którymi Krzysiek i Wojtek przebywali przed wypadkiem nie widzieli kto wsiada za kierownicę samochodu?
Kaaaacp, 21.09.2017 20:10
czarodziejka chyba chłopak który zginał był kierowca :D coś pomyliłaś :D
czarodziejka , 21.09.2017 07:55
Ludzie ogarnijcie sie ... chłopak który prowadził samochód był kierowca a nie Wojtek!!
Uzywajmyvglowy, 21.09.2017 04:09
Ludzie. Ktorzy staraja sie bronic kierowcy, dramat. Potencjalnie jestescie nastepnymi ofiarami
, 19.09.2017 17:46
nie na kopalni tylko w spolce
Kama, 19.09.2017 14:45
Najlepiej jest osądzać.innych ale tak naprawdę to nie . wiadomo.kto do konca kierowal autem
Kama, 19.09.2017 14:11
Najlepiej osadzac innych ale tak naprawdę nie wiadomo do końca kto kierowal
Bbb, 19.09.2017 13:15
A kto wam wszystkim powiedzial ze Wojtek prowadzil?? To ze pisza ze prawdopodobnie to nie znaczy ze tak jest! Ludzie ogranijcie sie bo brak słow. Prowadza sledztwo narazie i nikt na 100% z policjantow nie powiedzial ze Wojtek byl kierowca!!! Zal czytac co piszecie!!
wwe, 19.09.2017 09:04
A jak się nazywał ten mężczyzna co zginął? Zna ktoś imie i nazwisko?
Anonim, 18.09.2017 23:27
Amstaf: Popieram!
xnxx, 18.09.2017 21:46
a skad mial wziasc 50zl na takse jak on na kopalni pracował...
Polancanin, 18.09.2017 21:38
Nie ma usprawiedliwienia dla jeżdżenia po pijaku. Kara dla pijanych kierowców jest za mała. Kierowca zabił pasażera i nie ma żadnych okoliczności łagodzących. 12 lat I wyjdzie....
., 18.09.2017 21:17
Wedle Nowego prawa będzie siedział od 2 lat do 8 bezwzględnego więzienia
, 18.09.2017 20:53
Zasługuje na więcej niż 12!!!
, 18.09.2017 20:46
:Ktoś: Ciekawe czy jakby zginął ktoś bliski dla Ciebie też byś go bronił. Lagodniejszy wyrok?? Powinien dostać 12 lat! Każdy kto go zna, wie jak jeździł, a prawko powinien mieć już dawno zabrane. Cwaniak jakich mało. Jak możecie go bronić??!! Wystarczy popatrzeć na jego zdjęcie na fb. Licznik pokazuje 220 km/h. A co do pasażera, szkoda chłopaka, z drugiej strony nie wiem kto wsiada po pierwsze z pijanym, a po drugie z tak nieodpowiedzialnym człowiekiem.
Ktoś, 18.09.2017 17:12
Jak dla mnie dużo lagodniejszy powinien być wyrok Wojtka, pasażer sam wsiadł na swoją odpowiedzialność wiedząc że kierowca jest wypity a on sam nie zapiął pasów co było przyczyną zgonu. Zapewne zapięty by przeżył...
kierowca, 18.09.2017 02:43
samoZło! Dlaczego nie powinno interesować skoro był taki mądry wsiadając za kierownice pod wpływem to dlaczego ludzie maja nie wiedzieć kto to skoro był taki odważny...żal było dać 50zł na taxi...
korek, 18.09.2017 02:30
To trzeba mieć najebane w głowie,żeby wsiąść za kierownice mając 2,24 promile!!!!!! Gdzie on miał mózg?!
czoek, 17.09.2017 22:41
mlody i glupi tylko 1 zycie
, 17.09.2017 22:39
mlody i gupi palant
Garyold, 17.09.2017 21:25
Krzysiu [*]
, 17.09.2017 19:31
zamknijcie [ciach!] niech siedzi idiota [ciach!]
Aleksander, 17.09.2017 18:21
12 lat to trochę za mało. Pewnie dostanie z 8, wyjdzie za 5
, 17.09.2017 17:26
WIELKA TRAGEDIA NIE POTEPIAJCIE
Marek, 17.09.2017 17:09
Tak dla wiadomości,pasażer bez zapiętych pasów,również pijany!
Amstaf, 17.09.2017 17:06
Tak jezdzil..... Szpan na wsi.... Za mala kara dla takich lekkomyslnych ludzi.....
Anonim, 17.09.2017 15:58
Z piotrowowic
zxc, 17.09.2017 13:28
samoZło! nie bądz taki mądry.....
Uomo, 17.09.2017 12:44
Cpun
, 17.09.2017 11:37
Nie mam slow bo to tak do pijacych za kirownica nie dociera
anonim, 17.09.2017 11:24
wiadomo kto to z Brzeszcz?
Gerwazy, 17.09.2017 11:19
Wypił. Włączył nieśmiertelność i pojechał...
samoZło!, 17.09.2017 10:18
nie powinno Cie to interesować !
mira, 17.09.2017 09:09
kto to z przeciszowa