PORĘBA WIELKA. 35-letni rowerzysta z promilami

05 czerwca 2020 Autor: sz
PORĘBA WIELKA. 35-letni rowerzysta z promilami
W czwartek wieczorem policjanci z oświęcimskiej drogówki pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ulicy Tyszkiewicza w Porębie Wielkiej.

Około godziny 19.00 funkcjonariusze zauważyli rowerzystę, który jechał po jezdni slalomem. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej.

-Podczas czynności ustalili, że jest to 35 – letni mieszkaniec Polanki Wielkiej. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 1,42 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Rowerzyście, który jechał w stanie nietrzeźwym grozi grzywna do 5 tysięcy złotych lub kara pozbawienia wolności. Mężczyzna może też otrzymać zakaz prowadzenia pojazdów nie mechanicznych na okres od 6 miesięcy do 3 lat.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
zzz, 05.06.2020 12:56
Najlepiej odrazu kara śmierci