PORĘBA WIELKA. Dachowanie mercedesa. Pojazd prowadził młody kierowca - ZDJĘCIA

15 grudnia 2016 Autor: sz

19-letni mieszkaniec Oświęcimia stracił panowanie nad swoim pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Mężczyźnie nic się nie stało. Czy przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych?

fot Szymon Chabior

fot Szymon Chabior

W zdarzeniu drogowym do którego doszło dzisiaj po godzinie 12. na ulicy Wadowickiej w Porębie Wielkiej na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący mercedesem oświęcimianin na łuku jezdni stracił panowanie nad swoim pojazdem i dachując wpadł do przydrożnego rowu. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie odpowiedniej prędkości do panujących warunków pogodowych.

-19-letni oświęcimianin został ukarany mandatem oraz punktami karnymi - nformuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Młody kierowca posiada prawo jazdy od 13 miesięcy - dodaje rzeczniczka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
zorro, 16.12.2016 18:32
Mistrz prostej .
ppk, 16.12.2016 11:54
seicento w gazie do nauki jazdy a nie taki mocny mercedes dla niedoświadczonego małoletniego kierowcy.
m.ms, 15.12.2016 16:45
A więc tak wygląda samochód od spodu. mhmmm... :)