PORĘBA WIELKA. Kolejny Kiermasz Bożonarodzeniowy dla Lenki Kożuch

14 grudnia 2019 Autor: zyg
PORĘBA WIELKA. Kolejny Kiermasz Bożonarodzeniowy dla Lenki Kożuch

W niedzielę w od godziny 10.00 do 18.00 w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy – Magiczne Święta z Lenką.

Uroczyste rozpoczęcie Kiermaszu zaplanowano na godzinę 12.00. W programie przewidziano m.in. rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na Najpiękniejszy Wianek Bożonarodzeniowy, występy przedszkolaków, czy też wstęp Zuzanny Bratek i Moniki Błokowskiej. O godzinie 16.00 wystąpi orkiestra „Wielka Orkiestra Młodego Muzyka”.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas Kiermaszu zostaną przekazane na leczenie Lenki Kożuch z Dworów Drugich, która choruje na wyściółczak anaplastyczny trzeciego stopnia złośliwości.

Więcej szczegółów na plakacie.


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy