PORĘBA WIELKA. Mężczyzna zginął na budowie szkoły

30 stycznia 2018 Autor: sz
PORĘBA WIELKA. Mężczyzna zginął na budowie szkoły

W poniedziałek w godzinach popołudniowych w Porębie Wielkiej doszło do tragicznego wypadku. Na budowie nowej szkoły zginął 60-letni mieszkaniec województwa opolskiego.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż podczas rozładunku samochodu dostawczego marki citroen, na pracownika firmy produkującej stolarkę okienną, zsunęły się duże okna. Pomocy pokrzywdzonemu natychmiast udzielili pracownicy firmy budowlanej – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimia -Powiadomili Pogotowie Ratunkowe, a także podjęli próbę resuscytacji mężczyzny. Niestety jego życia nie udało się uratować – dodaje rzecznika .

Okoliczności tego tragicznego zdarzania wyjaśniają oświęcimscy policjanci pod nadzorem Prokuratury.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy