PORĘBA WIELKA. W karnawale balowali dla Natalki

08 lutego 2018 Autor: red
fot. Jacek Balon

fot. Jacek Balon

Blisko 19 tys. zł zebrała Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy podczas II Charytatywnego Balu Karnawałowego. Impreza, z której dochód zasili konto chorej na nowotwór Natalki Drozdowskiej z Grojca, odbyła się w Sali Bankietowej Lejla w Porębie Wielkiej.

Goście nie narzekali na brak atrakcji. Bal otworzył pokaz ognia w wykonaniu Katarzyny Myrdy i Natalii Mazur z Phoenix Poi Group. Chwilę później uczestnicy zachwycali się urzekającym walcem wiedeńskim w wykonaniu profesjonalnej pary tanecznej z eMotion Dance Academy: Piotra Szcześniaka i Marzeny Majki Szcześniak. Przed publicznością wystąpiły energetyzujące Mażoretki Queen Step.

- Goście balu obejrzeli magiczny pokaz ledowy w wykonaniu Phoenix Poi Group oraz niesamowity barmański show w wykonaniu Sebastiana Orawczaka i Piotra Noworyty. Był obowiązkowy walc kotylionowy z piernikowymi sercami przygotowanymi dla nas charytatywnie przez zaprzyjaźnioną Cukiernię Kołaczek, stół z licznymi prezentami zebranymi od darczyńców przez naszych wolontariuszy, Foto Budka ABI, z której usług goście ochoczo korzystali - relacjonuje Monika Bartosz, prezes Fundacji MOWP.

Podczas balu można było nabyć cenne przedmioty, a tym samym wesprzeć chorą na nowotwór Natalkę. Nartę z autografami naszych skoczków narciarskich przekazaną przez prezesa PZN Apoloniusza Tajnera, nabyli Karina i Piotr Szczerbowscy. Replikę Złotego Medalu Olimpijskiego i Złotego Medalu Mistrzostw Świata zdobytych przez Wojciecha Fortunę na Zimowej Olimpiadzie w Sapporo - firma TOP Security Poland. Z kolei zdjęcia zawodników hokejowej drużyny Unii Oświęcim oraz koszulkę z podpisami zawodników nabyli Czesław i Bogusia Bąbaczowie. W ręce Damiana i Wioletty Ostrowskich (Wypożyczalnia Strojów „Fiona”) trafił misternie wykonany przez pensjonariusza oświęcimskiej noclegowni żaglowiec.

Nieodpłatnie zagrał zespół TokSzoł z Alwerni, który przygotował kilka niespodzianek – jedną z nich był wykonany wspólnie z Pietią Piotrem Sikorą z zespołu Krzywa Alternatywa hymn „Małej Orkiestry”. Charytatywnie bawił gości muzyką i tańcem niesamowity DJ - Maciek Wanat, a gorączkę sobotniej nocy uwiecznił w swoich fotografiach – Jacek Balon.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia II Charytatywnego Balu Karnawałowego

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Eee, 08.02.2018 23:17
Ale słodko aż kipi
sędzia, 08.02.2018 21:39
Weselej i bardziej kolorowo niż na balu akademickim. W konkurencji balowania the winner is Albert przed Witoldem