POWIAT. O godzinie 17 zawyją syreny. Dziś 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

01 sierpnia 2019 Autor: sz
POWIAT.  O godzinie 17 zawyją syreny. Dziś 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Dzisiaj przypada 75. rocznica Powstania Warszawskiego. W godzinę „W” o 17.00 na Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Tadeusza Kościuszki władze miasta Oświęcim i Powiatu Oświęcimskiego złożą kwiaty upamiętniając wydarzenia z 1 sierpnia 1944 roku.

Przedstawiciele samorządów oddadzą również hołd bohaterom składając kwiaty pod Ścianą Śmierci w KL Auschwitz.

W godzinę „W” w całym kraju na jedną minutę zawyją syreny. Organizatorzy zapraszają mieszkańców do udziału w uroczystości składania kwiatów oraz zatrzymania się w momencie włączeni syren.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Uniol, 01.08.2019 17:10
Wstyd! Syreny wyja A kierowcy "POLACY" ? byle do przodu, co tam powstanie,co tam DZIECI,które ginęli. Nie chcę być takim Polakiem...