POWIAT. Alert drugiego stopnia. Będzie mocno wiało

09 lutego 2020 Autor: red
POWIAT. Alert drugiego stopnia. Będzie mocno wiało

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu oświęcimskiego.

Ostrzeżenie drugiego stopnia dotyczy silnego wiatru. Prawdopodobieństwo silnych powiewów wynosi 90%. Alert obowiązuje do niedzieli od godziny 22.00 do poniedziałku do godziny 21.00.

Należy zachować szczególną ostrożność oraz śledzić kolejne komunikaty meteorologiczne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy