POWIAT. Aż 10 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie oświęcimskim

21 maja 2020 Autor: red
POWIAT. Aż 10 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie oświęcimskim

Kolejne osoby zakażone koronawirusem. To 4 kobiety i 6 mężczyzn, w wieku od 23 do 89 lat z ziemi oświęcimskiej. Obecnie 3 osoby są hospitalizowane, natomiast reszta przebywa w izolacji.

Aktualnie w województwie małopolskim zakażonych koronawirusem jest 1160 osób, w tym 47 osób z powiatu oświęcimskiego. W Małopolsce ozdrowiały 652 osoby.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy