POWIAT. Beata Szydło europosłem, Zbigniew Starzec posłem na Sejm RP ?!

19 lutego 2019 Autor: sz
POWIAT. Beata Szydło europosłem, Zbigniew Starzec posłem na Sejm RP ?!

We wtorek wieczorem Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło nazwiska „jedynek” w wyborach do Parlament Europejski. Z naszego okręgu, czyli województwa małopolskiego i świętokrzyskiego liderem na liście będzie Beata Szydło, mieszkanka Przecieszyna (pow. Oświęcimski).

Wszystko wskazuje, że w jesiennych wyborach do Sejmu RP wystartuje były starosta oświęcimski, a aktualnie wicewojewoda małopolski – Zbigniew Starzec.

-To czy znajdę się na listach do Sejmu RP nie zależy ode mnie, ale wszystko wskazuje na to, że moje nazwisko pojawi się na liście kandydatów – powiedział redakcji Oświęcimskie24.pl, Zbigniew Starzec.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Wik, 16.03.2019 05:39
Banda idiotow... Tyle jeśli chodzi o te wasze komentarze... Anty... PiS... A ja właśnie jastem za... BRAWO BEATA... BRAWO PIS.... ZRÓBCIE PORZĄDEK I POKAŻCIE. Co jest ważne i jakie są priorytety..
WACEK, 21.02.2019 22:11
BECIA JUZ BYLA W BRUKSELI I WROCILA Z WYNIKIEM 27 : DO WAŁA. BROCHA WIDLY I DO GNOJU!
LUNA, 21.02.2019 21:34
A teraz jak zaczną na sygnałach jeżdzic BOROWIKI to wszystkie Lipy będą uszkodzone !
Pracownik synthos dwory 7, 21.02.2019 10:25
A TAK SZYDLOWA NAJEZDZALA NA UNIE!!! I te wszystkie PISIORY tez. A teraz tam za chlebem idą. WSTYD,
stary ZCHO, 21.02.2019 09:55
cyt-do starego ZCHO, uważaj ,dostałeś pincet + ,to siedz cicho i otwórz myślenie.Twoje pokolenie niebawem rozwali pseudo demokracje do poziomu SAN ESCOBAR.
Jarosław Psikuta, 20.02.2019 23:16
Może ty się jeszcze, k...a, zajmiesz hodowlą jedwabników? Przecież ty się nie znasz na polityce..
aaaa..., 20.02.2019 18:59
no patrzcie państwo, Europa się niektórym śni, a jeszcze to nie dawno UE nie podobała się, przeszkadzała, wtrącała się w nieswoje sprawy, szarogęsiła się i w ogóle po co nam ta UNIA? , a no właśnie - kasakasakasa!!!
Krzysztof , 20.02.2019 18:48
Panie starzec teraz to Oświęcim się rozwija dobrze że Pana niema
Łukasz, 20.02.2019 17:05
szczyt bezczelności !! ta kobieta nawet nie potrafiła odpowiedzieć od kiedy polska jest unii, rządzą nami idioci.
kulka, 20.02.2019 16:28
TO WSTYD DLA TEGO MIASTA ŻE NA TAKIE G.WNO MUSIMY PATRZEĆ !!!
hotin, 20.02.2019 15:59
Powodzenia! To są odpowiednie osoby,na tak ważne stanowiska.Zwyciężymy,zwyciężymy!!!!
18latek, 20.02.2019 15:12
Pani Szydło mowila ze do polityki nie idzie sie dla pieniedzy a ona gdzie idzie do Brukseli haha smiech na sali
DO STAREGO ZCHO, 20.02.2019 14:26
Myslenie typowo komunistyczne. PIS jest najbardziej uczciwą partią.
Miastowy, 20.02.2019 14:01
Normalnie wstyd, hańba i obciach, gdzie się pchają do tej niedobrej Uni. Pachnie im kasa ,Becia ta dziamdzia niech wraca do swojej wiochy. A dla miśkiewicza nic nie znaleźli, Antek-Tupolew też się ma
uje ostatnio bidulka jeden. Wonią naftaliną .
wielbiciel , 20.02.2019 13:47
Ta pani zapomniała ,że grozi jej TRYBUNAŁ STANU za złamanie konstytucji. Ucieczka przed odpowiedzialnością jej nic nie da ,nowy rząd i tak wystąpi o uchylenie immunitetu by zrobić z niej i innych sąd pokazowy i do [ciach!] tak jak prezydent --chyba Gruzji ????
Egon, 20.02.2019 11:26
Wiocha pisowska na salony z Przecieszyna normalnie groteska. Starca na basen niech w klapkach dyma.
Timo, 20.02.2019 11:21
Świetnie!!!Wygrywamy kolejne trzy wobory,a komuchy niech dalej leżą I kwiczą
kamil, 20.02.2019 09:48
PIS straci władze na jesieni, urząd wojewódzki przejmie opozycja - Pan Starzec wykazuje się wiec instynktem samozachowawczym i będzie w najbliższym czasie podejmował zachowania zmierzające do zabezpieczenia swojego bytu na najbliższe lata. Pensja poselska wydaje się być zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż pensja nauczyciela WF-u. Do tego Pan Wicewojewoda po przegranych wyborach prezydenckich podkreślał przecież, że nie interesują go intratne posady w spółkach skarbu państwa (tak jak gdyby mu się one należały, i gdyby jeszcze miał do tego jakiekolwiek kompetencje....) i jest z powołania samorządowcem - Sejm wydaję się więc dla Niego naturalnym wyborem i kontynuacją kariery politycznej....
Oswiecimiak, 20.02.2019 09:29
A jak Panu Starcowi w sejmie na mównicy sztuczna szczeka wyleci to dopiero będą jaja!Ha ha ha .
do @stary ZCHO, 20.02.2019 09:13
czemuś biedny? boś......czemuś głupi boś biedny
stary ZCHO, 20.02.2019 09:04
Pamiętacie wejście smoka w rządzie gdzie sołtysowa wywaliła flagi UE ze swojego gabinetu,a inna nazwała je SZMATAMI?? Jaka to ohyda by się teraz przymilać do euro ,a tam robić krecią robote -kaczora i czekać na jego polecenia by rozwalić UE.. Wy młodzi czy to rozumiecie?? . Czas by tych krętaczy pisowskich szmalcowników ZDELEGALIZOWAĆ politycznie.
, 20.02.2019 07:20
Niech PIS zwycięża! Rozliczyć PO-wskie ośmio
iczki!
:-), 20.02.2019 06:43
Jakie to szczęście, że to ludzie głosują bo jest szansa że wejdzie do Sejmu tak szybko jak szybko został prezydentem Oświęcimia
Roman, 19.02.2019 22:14
Czyli znów jest nadzieja dla Zbyszka na telefon i laptopik za free. Ale obciach dla Oświęcimia
Mieszkaniec , 19.02.2019 21:39
Prima aprilis już jest??
Arturro, 19.02.2019 21:34
Boże chroń Polskę....

Prawy, 19.02.2019 20:58
Normalnie to jest szok, Becia premijka-broszka europosłem? Do tej niedobrej europy ale czemu nie jak tam taka kasa, wice premier bez żadnych obowiązków, babsko z Przecieszyna, te mochery powariowały. A pana starca na osła chyba, brak słów normalnie, elita pani pawłowicz, piotrowicz, miśkiewicz, antek tupolew ale jaja. To bezczelne babsko niech idzie kozy paść.