POWIAT. Człowiek najlepsza inwestycja – zainwestuj w swoje kwalifikacje zupełnie za darmo!

04 lipca 2018 Autor: Materiał sponsorowany
POWIAT. Człowiek najlepsza inwestycja – zainwestuj w swoje kwalifikacje zupełnie za darmo!

Nasz ośrodek już po raz piąty organizuje darmowe szkolenia „Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi” (M.20). Częścią projektu jest kurs spawania w wybranej przez uczestnika projektu metodzie (MIG, MAG, TIG, elektryczny lub gazowy). Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością na terenie Wadowic, Krakowa, Suchej Beskidzkiej i Jastrzębia Zdroju. Kursanci z powodzeniem uzyskują kwalifikacje z zakresu ślusarstwa i spawania. Po zdaniu egzaminu państwowego przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną absolwent otrzymuje Świadectwo OKE i Dyplom OKE (dyplom wydawany jest tylko i wyłącznie osobom z wykształceniem zawodowym), natomiast po zdaniu egzaminu spawalniczego przed Komisją Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach otrzymuje uprawnienia spawacza uznawane na terenie Unii Europejskiej tj. Książka Spawacza i Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza .


Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie DARMOWE (nie ponosisz żadnych kosztów, również egzaminów państwowych). Warunkami uczestnictwa w kursie są:
- wniesienie wpisowego w wysokości 200zł w formie kaucji – ZWROTNE PO ZDANIU EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH W I TERMINIE,
- ukończone 18 lat,
-wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjalne
- złożenie wymaganych dokumentów w siedzibie naszego ośrodka (Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S Bogusław Lesiuk; ul. Lwowskiej 32 w Wadowicach).

Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to wrzesień 2018. Przewidywany termin egzaminów czerwiec 2019, zatem w tak krótkim czasie nabywasz tytuł zawodowy oraz uprawnienia spawacza. Zajęcia odbywają się w weekendy i nie zajmują wszystkich wolnych sobót i niedziel, średnio 2 weekendy w miesiącu, uwzględniona jest również przerwa świąteczna od zajęć. Miejsce szkolenia Wadowice lub Kraków, praktyki ślusarskie w Zabrzu. Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalnych wykładowców, dostępnością literatury specjalistycznej, konsultacje oraz dla uczestników projektu przewidujemy atrakcyjne rabaty na kursy spawania w Naszym Ośrodku. Ilość miejsc ograniczona dlatego nie zwlekaj skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:
WADOWICE : 33 82 348 82
Pobierz formularz , wypełnij, dostarcz do biura Ośrodka (ul. Lwowska 32 Wadowice)
Możesz skontaktować się z nami poprzez naszą stronę na Facebookulub mailowo: biuro@labor-szkolenia.pl

Nasz ośrodek działa w branży szkoleniowej od ponad 20 lat, oferując liczne kursy zawodowe, szczególnie skupiając się na kursach spawania (realizujemy wszystkie metody i stopnie spawania oraz ich weryfikacje). Posiadamy certyfikaty tj. Atesty Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, UDT, ISO 9001:2008, TÜV, Akredytacje Kuratora Oświaty. Statystycznie szkolimy w ciągu roku około 1600 osób.

Partnerzy Projektu

Centrum Kształcenia Prymus

KSK Biznes


Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S

Wadowice

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.