POWIAT. Darmowe porady prawne w Kancelarii Prawnej Actio dla każdego!

26 czerwca 2017 Autor: Materiał sponsorowany

Zapraszamy w wybrane dni na bezpłatne porady prawne do Kancelarii Prawnej Actio z oddziałami w Oświęcimiu i Wadowicach oraz siedzibą główną w Krakowie. Kancelaria Prawna Actio oferuje również kompleksową i profesjonalną obsługę osób fizycznych i przedsiębiorców w zakresie wielu dziedzin prawa.

POWIAT. Darmowe porady prawne w Kancelarii Prawnej Actio dla każdego!

Przed spotkaniem w dowolnym z oddziałów należy umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, dzwoniąc na centralny numer rejestracji : 12 411 05 94. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15.

 

Szczegóły pod adresem: www.kancelaria-actio.com

Kancelaria Prawna Actio od wielu lat świadczy skuteczne usługi prawne na terenie Małopolski oraz Śląska. W każdy piątek można bezpłatnie spotkać się z wykwalifikowanym prawnikiem w centrum Oświęcimia. Na takim spotkaniu dokonana zostanie wstępna analiza sprawy, klient będzie mógł dowiedzieć się jakie kroki prawne można podjąć w jego sprawie oraz będzie miał okazję zapoznać się z ofertą Kancelarii. 
Oddział Kancelarii w Oświęcimiu znajduje się przy ul. Klasztornej 2 i jest czynny w każdy piątek. Terminy oraz miejsce oraz miejsce świadczenia bezpłatnych usług mogą ulec zmianie. Promocja trwa do odwołania.

Kancelaria nie udziela porad prawnych telefonicznie, jak również nie zajmuje się sprawami podatkowymi. 

Program bezpłatnych porad prawnych skierowany jest przede wszystkim do osób które nie do końca wiedzą czy dana sprawa nadaje się do prowadzenia w postępowaniu sądowym, w jakim trybie powinna zostać przeprowadzona, jaka jest szansa na wygraną oraz jakie jeszcze kroki prawne można poczynić w danej sytuacji. Osoby takie często obawiają się wizyty u prawnika bojąc się, że będą musiały zapłacić nawet kilkaset złotych za samą informację, że w danej sprawie nic się nie da zrobić. W Kancelarii Actio za konsultacje prawne w określonych dniach nie ma absolutnie żadnych opłat. 

Kancelaria Prawna Actio od lat oferuje swoje usługi zarówno klientom biznesowym jak i klientom indywidualnym. Usługi Kancelarii cechują się profesjonalizmem a każda przyjęta przez Kancelarię sprawa jest prowadzona przez specjalistę z danej dziedziny prawa. 
Kancelaria zajmuje się przede wszystkim: 
prawem gospodarczym
prawem pracy
prawem rodzinnym i opiekuńczym (m.in. postępowania alimentacyjne i rozwodowe), 
- prawem spadkowym (postępowanie o nabycie spadku, podział spadku oraz zachowek), 
prawem ubezpieczeń społecznych (postępowanie przed ZUS oraz postępowanie sądowe w którym ZUS jest stroną przeciwną), 
szeroko pojętym prawem cywilnym (m.in. sądowa windykacja należności, postępowania z zakresu zasiedzenia nieruchomości, postępowania z zakresu służebności drogi koniecznej). 

Kancelaria Actio prowadzi postępowania sądowe oraz pozasądowe w Krakowie, Bielsku-Białej, Katowicach, Oświęcimiu, Chrzanowie, Wadowicach oraz innych miastach na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za dojazdy do powyższych miejscowości. Jest to szczególnie istotne w przypadku spraw rozpoznawanych przez sąd okręgowy, czyli m.in. w przypadku spraw rozwodowych. 

Kancelaria Prawna Actio zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu - już dziś zadzwoń na numer 12 411 05 94 i umów się na spotkanie z prawnikiem.

Zobacz także


Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.